Molton Brown

Ár:   €18   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tillisilli, Módosítva: 2017. november 28.

Ár:   €18
Kategória:   Tusfürdők

Olasz rózsaolajjal, feketeribizlivel és pacsulival illatosított virágos-gyümölcsös tusfürdő. Fejjegy: rózsaolaj, szív: geránium és feketeribizli, alap: pacsuli.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tillisilli

2018. július 10.

A black peppercorn tusfürdő révén ismerkedtem meg a Molton Brown-al, és bár nagyon drága, és az összetevői sem éppen természetesek, az illathatás mindent vitt. Évek óta vadászom a rózsa illatú termékeket, uh impulzusvásároltam a duty free-ben egy üveg rózsás Molton Brown-t. Megszagolni nem nagyon tudtam, de amit ott éreztem, az alapján gondoltam majd csak eltusfürdjük otthon valahogy.

Bevallom eleinte nem vett le úgy a lábamról, mint a black peppercorn, de aztán nagyon beleszerettem ebbe is. A gyümölcsök retró mélységet adnak a rózsának, nem klasszikus rózsaillat, a rózsák spektrumának inkább a nénis vége felé tendál, van valami nemes és különleges benne. Csipke alsószoknyás Mary Poppins-okat képzelek, akik ilyenillatúak. A bőrön is sokáig megmarad.

A kedvenc élményem pedig, amikor edzés után lezuhanyzok vele, bemegyek a szaunába, és a melegben mégis jönnek a rózsás gyümölcsös illatmolekulák és nem győzöm saját magam szimatolgatni, olyan finom. Most nem látom, hogy ismét 300ml-t vennék, mert sok új illat vár még felfedezésre, de ez egy kellemes felfedezés volt.

Update: mivel imádtam az illatát, megvettem a parfüm verziót, "abszolút" :))) kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.