Mon Platin DSM

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: icecave, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Egyedülálló összetételének köszönhetően a bőr pórusainak eltömítése nélkül nyújt védelmet az izzadás és a kellemetlen testszagok ellen. Hosszantartó, kellemes, friss illatot biztosít. Holt-tengeri ásványokkal dúsítva. Nem tartalmaz alumíniumot.

ingyombingyom

2015. október 6.

Nekem a női verziója van meg. Kamillás. Enyhe illat , hamar elillan. Megbízhatóan véd, bár már most ősz van, egész nap kiart. Pedig én nagyon izzadós vagyok.
Sajnos a magyar fordítás matricája letakarta az INCI- t, így nem tudtam mi van benne, csak azt hogy paraben és alumíniummentes. ( Az eladó világosított fel) A triclosant nem tudtam , ha tudom nem veszem meg. Így pár próba után: kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 6.

icecave

2013. április 11.

Azért vettem, mert parabén mentes. Az illata nagyon jó és hosszan is tart, de annyira kiszárítja a bőrt, hogy az esti zuhanyzás alkalmával is erősen csutakolni kell a bekent felületet, hogy újra szabaddá váljanak a pórusok. Extrém melegben használni fogom, de egyéb napokra inkább keresek valami még természetesebbet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.