Mon Platin DSM

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: mokkalany, Módosítva: 2013. október 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló, tápláló és vitalizáló hatású arckrém.

Tiszta olíva- és avokádó-olajjal, valamint holt-tengeri ásványokkal dúsítva. A-, E-, C-, és D-vitamint tartalmaz. Pótolja a bőr nedvességtartalmát, rugalmassá és bársonyos tapintásúvá varázsolva azt.

Kiszerelés: 50 ml

mokkalany

2014. június 2.

Soha nem felejtem el: nászajándékba kaptunk egy hévízi wellness hétvégét. Olyan gyatra arcbőrrel mentem el, amilyen soha nem volt, se azelőtt, se azóta: zsíros és pattanásos lett, ugyanakkor hámlott a szárazságtól, és érzékeny volt. Nyilván a hévízi gyógyvíz is jót tett neki, de arckrémet nem vittem magammal, és a hotelben csak ezt az egy krémet lehetett kapni. A hosszú hétvége végére TELJESEN rendbe rakta az arcomat, pedig akkor már régóta küzdöttem ezzel a pokoli tünetegyüttessel. Nagyon megszerettem, akárcsak a répás párját, és a Mon Platin cég egyéb holt-tengeri sós termékeit.

UPDATE: A tisztesség megkívánja, hogy megosszam a legújabb tapasztalatomat is ennyi hét próbálkozás után. Hát nem tudom, mi volt más annak idején, jó pár éve a bőrömmel, de úgy látszik, nem volt érzékeny, vagy egyszerűen csak fiatalabb volt, mert most kifejezetten pocséknak találom ezt a krémet. Tele van festékkel (miért kell türkiz színűnek lennie?), illatanyaggal és alkohollal. Amikor elkezdte nagyon csípni a szemem környékét, akkor egyszerűen elegem lett és kidobtam. Már nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 2.