Montagne Jeunesse

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. december 20.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Növényi kollagénnel. A fennhagyható krémmaszk felveszi a harcot az öregedés jelei ellen. A különleges aktív pelvetia alga serkenti a kollagéntermelést és erősíti a bőr alsóbb rétegeit, újrahidratálttá és ragyogóbbá téve az arcbőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

MNicky

2019. március 14.

Az én száraz vízhiányos bőrömre katasztrófális hatással volt! Először úgy nézett ki hm... ez működik, tényleg feltölti a ráncokat de ez csak azért tűnt úgy, mert a benne lévő alkohol kihúzza a bőrt, nem pedig feltölti. Két hét után úgy kiszárította a bőröm hogy nem ismertem magamra. Ezután rohantam a kozmetikushoz, hogy csináljon valamit, mert ilyen még nem tapasztaltam. Mínusz 5 pont! Tiltsák be! A felét sem használtam el, repült a szemetesbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.