Montagne Jeunesse

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna13, Módosítva: 2016. január 13.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Vérpezsdítő bőrtisztítás sárkánygyümölccsel és kiwivel, magától melegszikés tisztít, a tiszta pórusú bőrért.

agirlhasnoname

2016. november 9.

Imádom az illatát, hogy felforrósodik, a színét, a csomagolását, mindent. Ja, és szép, puha, életteli lesz tőle a bőröm, de hát ezt valahogy vártam is tőle. :) Annyi, hogy néhol hajlamos picit csöpögni, úgyhogy a biztonság kedvéért készüljetek papírtörlővel! Egy hideg estére tökéletes, ha fel akarjátok dobni magatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Londa

2016. október 18.

Elsore megremultem, mar ahogy kentem fel ereztem egy eros melegseget, de hamar rajottem hogy egyaltalan nem megy at kellemetlenbe, sot ... jo erzes. Kicsit szemcses es eros rozsaszin. ragacsos allag... egy ecsettel kentem fel de jol el kellett dolgozni hogy mindenhol egyforma retegu legyen. Nem volt ez tul nehezkes de azert leteznek egyszerubb allagu arcmaszkok is. 15 perc utan langyos vizzel konnyen le lehet mosni, nem kell dorzsolni . A vegeredmeny tuti jo. Nekem nagyon bevalt.Szepen kifinomitotta a borom, es puhit is... szaritani cseppet sem szarit. Szoval jo kis dolog ez, nem kizart hogy lesz meg ebbol maskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

anna13

2016. január 3.

Nem sok haszna van, de nagyon kellemes meleg az arcon és mindenképp jó élmény. Ajándékba venni szerintem tökéletes, mert olcsó és egyszer szívesen használja az ember, főleg ha még nem próbált ilyen melegítős maszkot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0