Montagne Jeunesse

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CandyCurses, Módosítva: 2013. október 30.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Stresszoldó maszk, önmagát melegítve kitágítja és alaposan tisztítja a pórusokat.

pavac

2018. október 14.

Csodát nem tett. Puha volt utána a bőröm, de ez áltb ilyen is a pakolások után. Azt nagyon bírtam, hogy mikor felvittem forró lett az arcomon. 10perc után belefolyt még a számba is :D csöpögött, mászkált. Újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

arebeka

2016. december 28.

Ha a zacskó negyedét viszed fel is szétfolyik az arcon... próbáltam nagyon keveset felvinni és egyenletesen de egyszerüen folyik mintha folyadék lenne,nagyon melegit és jól mattít.. a hatása tökeletes de használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

nagyheni92

2016. május 20.

Még ezt a pár száz forintot is sajnálom már érte, így utólag! Egyáltalán nemmszáradt meg az arcomon, végig csöpögött. Még a takaróra is! Kb 20 perc után muszáj voltam levakar i magamról mert annyira összecsöpögtettem vele mindent, de mondom a felkenés után 20 perccel! Brutálisabb! Az hogy melegít, háth nálam kb ha csak 10 mp-ig vagy addig se! Ráadásul semmit sem csinált az arcommal! A holttengeri változatához össze sem lehet hasonlítani!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

vador

2016. április 10.

Az illata a Tetesept izomlazító termékcsaládjához hasonlatos, ez valakinek vagy bejön, vagy nem, nekem inkább utóbbi. Állagra kellemes, vastagon felhordva sem csöpög.
Hatásában viszont csalódás, kb. fél percig melegít csak, ami semmire sem elég, kaolinos maszk meg van ezer meg egy a piacon, ami ennél jobban teljesít, szóval részemről kizárt, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

anna13

2016. január 3.

Nem sokat használt a bőrömre nézve, de nem is ártott. Viszont egészen elképesztő élmény volt hogy amikor felkentem milyen jó meleg volt és az illata is nagyon tetszett. Bőrápolási tekintetben nem sokat ér, de nagyon jó szórakozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Anita1984

2015. november 20.

Másabb a csomagolása az általam használt maszknak. Bőrre kenve azonnal melegít, nem is kicsit. Egész különleges élmény és nagyon finom gyümölcsös illata is van. 15 perc után tiszta, matt lett a bőröm. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

sarkanyoslany

2015. augusztus 31.

Nagyon régen még kaptam külföldről egy szauna maszkot, azt felkeltem és végig amíg az arcon volt melegített. A bőrrel is cxsodát művelt, de nem emlékeztem a márkájára. Nagy reményeket fűztem ehhez is, de igazából nem tudok semmi különös hatásról beszámolni. Kicsit melegít amikor a vizes bőrre felkeni az ember, de nem láttam tőle szemmel látható tisztulást a bőrömön sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!