Montale

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 3tara2, Módosítva: 2020. május 19.

Ár:   28 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2018.

Illatjegyek: cédrus, fehér pézsma, borostyán, púderes tónusok, ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gamer

2023. január 4.

Tévedésből rendeltem meg. Az oud musk- ot akartam . Az eladónak meg is írtam kibontás nélkül visszaküldöm. Valahogyan elfelejtődött a karácsonyi káoszban. Az idő lejárt , hogy visszaküldjem . Ma kibontottam. Egy jelentéktelen parfümre számítottam. Szkeptikus voltam. Ez valami gyönyörű . Varázslatos kincs rejtélyes és mint az 1001 éjszaka meséi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 4.