Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Bűvöletes narancssárga-vörös floriental. Édes, balzsamos, megnyugtató. Tele van élettel, gyönyörűen harmonizál a bársonyvirág és a rózsa. Az oud teljesen a háttérben marad, csupán további mélységet, komplexitást ad az illatnak. Varázslatos alkotás, mely egyszerre idézi a klasszikus francia parfümök finoman púderes hatását kell modernséggel.

Illatjegyek: bársonyvirág, oud, rózsa, sáfrány, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

PerfumePippi

2016. november 27.

Az illat, amit mindig észrevesznek és mindig megdicsérnek rajtam. Pedig van pár olyan, amit sokkal "közönségbarátabbnak" tartanék - de talán éppen ezért őt veszik észre. A Neroli szerint "narancssárga-vörös florientál", és ez a jellemzés telitalálat: van annyira fűszeres hatású, hogy az orientális jellege észrevehető legyen, de a virágok annyira bódítóak (egészen pontosan a virágokat hátulról tolja és erősíti az oud), hogy sokáig én nem is igen érzek mást. Ülök egy virágbombában (jó Montale-szokás szerint talpig vegyifegyverben), és igyekszem kihúzni magamat, még egy kicsit több dekoltázst villantani a külvilágnak, és szinte zavarban vagyok, hogy nem rúzsoztam ki mellé. Felveszi a versenyt bármely nagyasszonyos parfümmel, szenvedélyes, ugyanakkor rajtam nem omlik el annyira, mint a legtöbb nagyasszonyos remekmű, marad egy határozott tartása. Amikor kissé lecsendesedik a virágözön, akkor előbukkan a lágy szantál, és a hangsúly megfordul: a továbbiakban egy nagyon finom, asszonyosan édes, virágos szantálfelhőben ücsörgök. Imádnivalóan klasszikus francia parfüm hatású! Viseljétek bátran nyáron is, pikáns és fűszeres, jól reagál a hőségre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 27.

boghyca

2016. március 4.

Szintén minta által szaglásztam meg, és amilyen nehéz nagyasszonyos illatra számítottam, hát nagyon kellemeset csalódtam. Az én bőrömmel érintkezve egy picit nehézkes, de abszolút szerethető illat. Nekem a mostani időjárást juttatja eszembe, ahol még egy kicsit fúj a szél, egy picit lehűl a levegő de abszolút jelezvén a meleg közeledtét. Tavaszt váró illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

sarolta

2014. szeptember 23.

Egy mintàm van belőle,de nagyon tetszik.Tiszta energia és a tavasz jut róla eszembe.e

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

hajasbaba

2014. szeptember 2.

Kifújás után van benne valami "chaneles" amit minden Chanel parfümnél érzek, ami aztán gyorsan le is cseng. Az első pár órában teljesen oda voltam érte, azt hittem megtaláltam a következő szerzeményt, de a leszáradása után elment tőle a kedvem. Rajtam nagyon dohányos lett, de nem az a 'bőrös dohányos', hanem inkább hogy csúnyán fogalmazzak 'cigi füstös'. Biztos vagyok benne, hogy ezt csak az én bőröm csinálja, mert úgy egy éve drasztikusan megváltozott. A korábban rajtam hipertartós, még másnap is érzős parfümök, délutánra már sehol sincsenek, vagy csak valami kellemetlen mellékzönge jön ki....így nagyon nehéz olyan parfümöt találni, ami működik a bőröm kémiájával. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.