Montale

Ár:   17 600 Ft és 24 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karesz55, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   17 600 Ft és 24 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: pacsuli, pézsma, tengeri tónusok, moha, levendula

Ár: 2000 Ft, 3600 Ft , Eladó: karesz55
Állapot: Frissen kimérve, Helyszín: Jászberény, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost más futárszolgálat

karesz55

2020. május 25.

Abszolút meglepetten láttam, hogy még nem szerepel ez a parfüm az oldalon. Pedig nem egy új parfüm és hihetelen jó nyári remekműről van szó. A télen elhatároztam, hogy meg kell találom a tökéletes nyári illatot számomra. Tüsfürdő feelingekkel próbálkoztam mint az Axe Ice chill szerű illata, de nem volt kielégítő. Aztán megtaláltam ezt. Csak az összetevők és a leírása alapján rendeltem meg, ismeretlenül. Életem legjobb vak vásárlása volt. Szerintem nem uniszex illat. Teljes mértékben férfias illat. Nem lehet olyan pillanat, hogy ne legyen belőle a gyűjteményemben.. Egy tökéletes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance