Montale

Ár:   17 600 Ft és 24 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karesz55, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   17 600 Ft és 24 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: pacsuli, pézsma, tengeri tónusok, moha, levendula

Ár: 2200,- Ft - 5 ml // 3400,- Ft - 10 ml , Eladó: szuroproba
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben - frissen kimérve, Helyszín: Budapest V., VI.,VII., XIII, Esztergom, fizetés: Készpénz / Előre utalás, személyesen vagy postai úton

szuroproba

2023. október 25.

A tökéletes klasszikus zöld-vizes illatjegyes, aromás nyári parfüm. Igazából az old school Tommy Hilfiger Tommy modernizált, jóval tartósabb, erősebb, és niche minőségre feljavított változata. Ha minőségi, "klasszikus" tengeri jegyes parfümöt keresel, akkor érdemes minimum kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 25.

karesz55

2020. május 25.

Abszolút meglepetten láttam, hogy még nem szerepel ez a parfüm az oldalon. Pedig nem egy új parfüm és hihetelen jó nyári remekműről van szó. A télen elhatároztam, hogy meg kell találom a tökéletes nyári illatot számomra. Tüsfürdő feelingekkel próbálkoztam mint az Axe Ice chill szerű illata, de nem volt kielégítő. Aztán megtaláltam ezt. Csak az összetevők és a leírása alapján rendeltem meg, ismeretlenül. Életem legjobb vak vásárlása volt. Szerintem nem uniszex illat. Teljes mértékben férfias illat. Nem lehet olyan pillanat, hogy ne legyen belőle a gyűjteményemben.. Egy tökéletes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.