Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 27.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegyek: virágos jegyek

Szívjegyek: kávé, rózsa,

Alapjegyek: ámbra, vanília, pézsma.

Montale Intense Cafe - fújós
Ár: 1300 Ft - 5 ml /// 2300 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen
Fújós Montale Intense Cafe
Ár: 1600/2900 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Banki előre utalással, postán maradóra vagy FOXpost. Személyes átvételt most nem tudok biztosítani.

Nenuka

2020. szeptember 22.

Lineáris, szép meleg őszi illat, tényleg kávé, nekem halloween időszak és ami utána jön, karácsonyi vásár, buja, bújós, sexy gourmand.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Asianlover

2020. szeptember 8.

Az igazi kàvès illatot kerestem, ès ezen az alapon egyest is adhatnèk, mivel rajtam 0 kàvè jelentkezett. Semmi, nuku!
Viszont! Olyan elbűvölő, kandìrozott ròzsaillatot talàltam, hogy legszìvesebben leennèm a karomròl :) pedig ez az illattipus nem is a zsànerem, de ettől menthetetlenül ellàgyulok. Lehet, hogy veszek egy kis fùjòst a tèlre. Nagy làjk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

effdee

2020. augusztus 20.

vaníliás süti tripla adag rózsával... egész jó kombináció, de kicsit nehézkes, így inkább téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Yeticica

2020. augusztus 4.

Verem a fejem a virtuális falba. Minek kellett ez nekem? Már megunt???
Ugyanazt produkálja rajtam ez az illat, amit 2 évvel ezelőtt is. Szúrós, savanykás rózsa. Semmivel nem lett kifinomultabb, enyhébb, hordhatóbb számomra.
Pedig most direkt a lila üvegesből vásároltam fufut, de nem és nem. Nekem az osszes eddig próbált Montale illat otromba.
Dali képe jutott az eszembe róla, az Elefánt. 😂 Kb úgy érzem benne magam....
Au revoir maison Montale (ja, nem, a soha viszont látásra -- kivéve az intense Tiare t 😉).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Verem a fejem a virtuális falba. Minek kellett ez nekem? Már megunt???
Dali képe jutott az eszembe róla, az Elefánt. 😂 Kb úgy érzem benne magam....

Luna1024

2020. július 26.

Bajban vagyok ezzel az illattal, mert egyszerre imádnivaló, ugyanakkor csalódást keltő a számomra, minden csak attól függ, mit "várok el" tőle.

5 ml-s fújósomat eredetileg azért vásároltam, mert tejeskávé illatot kerestem. Ilyen szempontból óriási csalódás, ugyanis szó szerint az égvilágon SEMMI kávét nem érzek benne, egy grammot sem, se tejet, se semmi olyat, amit vártam! Azt hiszem, a rózsa sokkal dominánsabb az én bőrömön, mint bármi más.

Ha viszont nem kávés illatként gondolok rá, hanem egyszerűen egy édes, picit gourmand illatot várok - szigorúan kávé nélkül! -, akkor el kell ismernem, hogy nagyon tetszik, amit produkál a bőrömön! Az eleje (kifújás utáni pár perc) kissé szúrós, keleties, oud-os (?), összességében túl fűszeres a számomra, ezt követően azonban rengeteget lágyul: visszább vesznek a fűszerek, és lesz belőle egy csodás édes-krémes, puha, rózsás, oud-os (?), nagyon különleges gourmand illat! Innentől kezdve mindig meglágyul a szívem iránta, már nem hiányolom annyira a várt kávéillatot, csak mélyen szívom magamba ezt a csodát sok-sok órán keresztül, ugyanis elképesztően tartós, és a szillázsa is kiterjedt: a szokásos négy fújásba beleszédültem egy picit. :D :P

A fentiek alapján nem tudom, melyik verzióból kaphattam a mintám (talán az új, kevésbé kávésból?), de mindegy is. Kávés illatként értelmezhetetlen a számomra, "sima" gourmand illatként viszont nagy kedvenc. :)

És egy kis hasznos infó így a végére: az eladó, akitől vettem, nagyon kedves és nagylelkű volt, és küldött egy kis fújós maradékot meglepiként a Ristretto Intense Café verzióból is (köszönöm!). :) Jelentem: AZ az illat viszont tényleg kávés, sokkal inkább, mint ez - ott tényleg a sötét, picit kesernyés, frissen pörkölt kávéillat van előtérben a vaníliával, minden más összetevő csak a háttérből figyel!!! Ha kávéra vágyom, azt használom, így végülis ki lett elégítve a kávéillat iránti igényem, csak nem az az illat teljesítette, amelyiktől vártam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Torpece

2020. július 22.

A szokásos Montale nyitással indít: nekem minden Montale ugyanúgy kezdődik, egy erőteljes keleti illat, amit nem szeretek benne. Viszont néhány perc után, ahogy kezd leszáradni, már csak a rózsás- kávés illat érződik. Ez már tetszik! Tartós, különleges gourmand kompozíció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 22.

Phoenix19

2020. július 16.

Nagyon intenzív kávés, rózsás illat. Szerencsére most abból a szériából való van itthon, ami nem annyira brutál rózsás. Rendkívül erős, tartós, nagy hatósugarú illat. Nem a kedvencem, de szívesen használom. Szerencsére ez kávésabb picit, mint a lila üveges, de a legfinomabb az ezüst flakonos volt, ami vaníliás kávé illatú volt, rózsa nélkül. Na azt visszasírom, mert az isteni volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 16.

chamo

2020. március 8.

Hát az Aoud Café inkább Intense Café, mint ez. Ennek inkább valami Intense Vanilla Cake nevet kellett volna adni. Ebben én azért keresgélem a kávét, nyolc óra után már azért megérezni, de ha akarnám, rávághatnám, hogy nincs benne. Egy jó kis virágos-gourmand illatról van szó, átlagon felüli erővel, sajnos abszolút a csajos vonalat képviseli, szóval erre rába..., akarom mondani, hogy mellényúltam. De nem mondom, mert ku..., akarom mondani, nagyon jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Recsu

2020. február 20.

Az én bőrömön a rózsa a legdominánsabb,persze imádom is és nem bánom egyáltalán. Borzasztó különleges, rajtam egy idő után rózsás-kávé füstölő illata lesz,icipici vaniliaval és pézsmával ,de ők nagyon a háttérben muzsikálnak végig. Szerintem nagyon buja, figyelemfelkeltő, ez a tipikus önbizalomillat számomra,mint mikor hamupipőkét átváltoztatja a tündérkeresztanyu a bál előtt, na pont úgy érzem magam tőle! :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Neszterr

2020. január 20.

Az itteni vélemények alapján vetettem szemet erre a csodára. A kávés illatjegye egyből megfogott. Amikor papíron illatoltam, akkor a rózsa érvényesült benne és olyan szintetikus illatba ment az egész. Nem akartam elhinni, ilyen biztosan nincs... adtam neki még egy esélyt és bőrön is kipróbáltam. És igeeeeen, itt jött az a robbanás, amit vártam tőle. Megérkezett, amire számítottam. Nagyon különleges illat, a rózsát a bőrömön (szerencsére) nem is érzem ki belőle. Kávés, vaníliás egy kis virággal fűszerezve. Ez most az egyik kedvencem, azonnal be kellett szereznem belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance