Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maggy, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A név mindent elárul - rózsák és mósusz. Vagyis csak részben, arra ugyanis nem utal, hogy micsoda tökéletesen passzoló összetevők ezek: a harmatcsókolta rózsák gyönyörűen harmonizálnak a kasmírpuhaságú mósusszal. A szemünk szinte könnybe lábad a játszi könnyedségtől, romantikától és eleganciától. Bűbájos és elragadó alkotás, melyet környezetünk is gyakran észrevételez majd. Az életben oly gyakran a nem túlbonyolított dolgok okozzák a legtöbb örömöt…

Összetevők: Ámbra, Jázmin, Mósusz, Rózsa

Ár: 18000 , Eladó: nemethdiana
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta, személyes átvétel
Montale Roses Musk EDP fújós
Ár: 1500 Ft/5 ml, 2500 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb

gardia

2021. szeptember 4.

Nem rossz rózsás illat, szerintem a Dark purple-re hasonlít. Ezzel is az a bajom, ami az összes eddig próbált (kb 6-8) Montale illattal.. 1-2 óra múlva semmit sem érezni belőle már. Úgy döntöttem, nem próbálkozok többet evvel a márkával..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

ViviAnne

2021. május 31.

Nem szeretem a rózsás illatokat. Legalábbis a Delina előtt ezt gondoltam..
Eddig minden rózsa túl száraz volt, túl öregasszonyos, de végre rátaláltam az édes rózsákra.
Itt is ez a helyzet, bár egy kicsit másképp édes mint a Delina. Itt nincsenek gyümölcsök körítésnek, de van valami ami kicsit jam jellegűvé teszi az egészet.
Egy idő után nagyon hasonlít rajtam a kettő.. de nincs mese, ez is kell a gyűjteménybe! :D
Az illat maga bármilyen öltözékhez, évszakhoz illik. Nagyon nőies, minden korosztály találhat benne szépséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Nem szeretem a rózsás illatokat. Legalábbis a Delina előtt ezt gondoltam..

Barbara2021

2021. március 5.

Imádom a rózsákat. Tele a kertem velük. Gyönyörű angol rózsák többféle illattal. Ezt a parfumot úgy fogalmaznám meg, hogy "old rose fragrance". Kicsit bolgár rózsás vonulat is van benne bár annyira nem rossz. Nekem a modernebb rózsák jobban tetszenek. Viragillatban is, parfümben is. Jo hogy mintát rendeltem. Ezt örömmel szagolgatom, de vásárlás nem lesz. Emlékeztet a Delina Exclusivra, az jobban tetszik. Bár az túl édes, ez tisztább rozsaillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

kissditti

2020. november 20.

Imádom! Mintha egy frissen vágott, harmatos, bársonyszirmú vörös rózsacsokorba szagolnék bele! Az illat egész nap elkísér! Főleg melegebb időjáráshoz, de hűvösben is jól tud esni... Kislányosan ártatlan illat, mégis olyan jó viselni! Egyik kedvenc Montale-om!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 20.

Sugariana1

2020. szeptember 26.

Számomra nagyon nagyon kellemes. Nagyon nagyon szuperül van ki találva megkomponálva ez az illat. Amikor először megszagoltam 10 éve kb. nagyon tetszett , Ez volt a legelső mondtale parfümöm. Akkor ugye még sokkal fiatalabb voltam . Imádtam hogy különleges senkin nem érzem. Elegem volt már divatmárkák illatából. Kb 3 évig vásároltam is. Először teljesen addiktív voltam tőle . De van kb 50 parfumom gyűjtő vagyok szóval legtöbbször össze kevertem mindig valamivel amiben van oud. Semmiképpen nem Mondanám Erős illatnak vagy tolakodonak Inkább gyengének. A montale parfümök között ez egy gyengébb illat . Inkább kislányos. Az összes barátnőm tini lánya ezt viseli. Láttam hogy valaki írta hogy túl luxusnak találta . Hat semmiképp . És az Insta lányok nem hordanak szalma kalapot az utcán :) A Red Oud luxus vagy a black oud vagy a roses petals meg több másik . Ez egy hétköznapi illat a kondi terembe vagy a közertbe vagy sétálgatni egy nyári estén. kislanyos: Most Kilian parfümöket használok leginkább de bevallom ezt is mindig újra veszem ha elfogy . És össze keverem pl a Balck oudal vagy a Gurlain Sandal Royalal . És akkor szuper. De egyébként 5 csillag . Amúgy 35 vagyok de én kicsit már kinőttem ezt az illatot önmagában . De én olyan ember vagyok hogy a több az több :D de 5 csillag egyébként .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Kodi

2020. augusztus 14.

Mondják, hogy a Száz év magány a Mexicóból Acapulcoba vezető országúton született. Hirtelen, egyetlen pillanat alatt megjelenik Márquez előtt a regényfolyója, amelyet kora ifjúságától meg akart írni. „Annyira kész volt, hogy szóról, szóra lediktálhattam volna egy gépírónőnek” – mondta az író. Ma én is így jártam, itt a vélemény, amit mindig is meg akartam írni a Roses Muskról és hazafelé az országúton meg is született a fejemben, miután tegnap este óta, mindenféle szappant és tusfürdőt kiröhögve illatozik az egy szem fújás a csuklómon. Régóta tart a dilemma: őt vagy a Roses Greedyt vegyem meg teljes kiszerelésben? Mert a Roses Musk nem más, mint klasszik rózsa, annak minden arculatát bemutatva, bulgár rózsásan, erősen dolgozik a montale-i rózsadömper. Sajnos be kell látnom, hogy a Roses Greedy felel meg jobban a személyiségemnek, mert az modern, vidám, huncut illat, míg a Roses Musk túlzó luxus, őrületes intenzitással és tartóssággal, amely nem alkalmas mindennapi viseletre. És mindjárt le kell írnom itt egy viszonylag friss, ritka vizuális élményt, mely azóta sem ment ki a fejemből. Ha ezt viselném olyan lennék, mint az a hölgy, akit nem túl régen az autópályáról lekanyarodva láttam. Gyönyörű volt az outfitje, innen is minden elismerésem: széles karimájú szalmakalap, szalmatáska, hosszú ruha, lapos szandál, napszemüveg, karcsú vonalak. Tökéletes Insta világ, a hölgy valószínűleg képzeletében a Riviérán szállt fel a vonatra, míg végül a Tiszai pályaudvaron szállt le. A miskolci kertváros magányos kánikulai délutánjába vitt színt elképesztően nem evilági szerelése, egészen addig míg szembe nem jött Don Józsi családostul, abszolút nem gondolva a fényvédelemre. De a hölgy mégis csodásan nézett ki, pont mint én, amikor álmomban film noir hősnő vagyok. Nem, nem értenék a Roses Muskot, mit akar ez a nő itt szalmakalapban és miért van tele a szoba az illatával. Miért, miért mert szép akart lenni és milyen igaza van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

MesMess

2020. március 18.

Kis mintát próbáltam belőle. Nekem ez egy édes, de nem gejl, erjedt, meleg rózsa; már teljesen kinyílt, de még nem hervadó illatú. Nagyon tetszik, de nem én vagyok, itthoni szagolgatásra fogom használni, mert nagyon jól esik az orromnak. Lehet, a pézsma teszi, de egy pici izzadságszaga is van rajtam. (Nem zavaró izzadság, hanem olyan meleg , bújós illat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

LocseiZsuzsanna

2019. október 7.

A 10. órában is erősen érezhető egyetlen fújás, talán nem a legirodabarátabb :), de fiatal nőknek kötelező darab, ha szeretik az édes, már-már szirupos rózsaillatokat. Nekem nem az igazi. Azért 4-es, mert nem az én világom, de elismerem, hosszantartó és a maga nemében is versenyképes. Feltettem eladásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

Tildi

2019. július 11.

Első Montale parfümöm :) Kedvelem a rózsás illatokat ezért szerettem volna kipróbálni. Rajtam hamar bőrközelivé válik ami a nagy melegben nem gond. Ennek ellenére a legnagyobb meglepetésemre még így is többen megjegyezték, hogy nagyon kellemes illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Macs78

2019. április 30.

EZ volt az első Montale parfümöm amit megvásároltam.
Illatrajongó vagyok,szeretek egy-egy karakterből is több gyártót kiprobálni.
Ez az illat rajtam egész nap tart,sőt még több napig a ruhán is érezni illetve a hajamon.
A Barátnőm mikor megérezte rajtam ,akkor egy nagyon meleg nap volt,egész nap úton voltam,már nagyon fáradt csapzott izzadt lettem estére ,én már semmit nem éreztem magamon ,amikor este kiszálltam a kocsiból és megpusziltuk egymást a következőt mondta:
-Úristen de jó illatod van,mint egy papírzsebkendőnek😀
Először nem tudtam mit kezdeni ezzel a “bókkal”
Mikor megkértem rá ,hogy kifejtené bővebben?
És annyit mondott,hogy vannak ezek az illatosított papírzsepik,amit az ember még szagolgat orrfújás előtt közben után,mert annyira jo friss tiszta üde illat,hogy rabulejti az embert.
Na ilyen illat ez,kéremszépen,vegyétek és használjátok🤗
Szerintem itt azért érvényes az ,hogy a kevesebb több🙂👍💪

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

EZ volt az első Montale parfümöm amit megvásároltam.
Illatrajongó vagyok,szeretek egy-egy karakterből is több gyártót kiprobálni.
-Úristen de jó illatod van,mint egy papírzsebkendőnek😀
Először nem tudtam mit kezdeni ezzel a “bókkal”
Mikor megkértem rá ,hogy kifejtené bővebben?
Na ilyen illat ez,kéremszépen,vegyétek és használjátok🤗
Szerintem itt azért érvényes az ,hogy a kevesebb több🙂👍💪