Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maggy, Módosítva: 2011. december 13.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A név mindent elárul - rózsák és mósusz. Vagyis csak részben, arra ugyanis nem utal, hogy micsoda tökéletesen passzoló összetevők ezek: a harmatcsókolta rózsák gyönyörűen harmonizálnak a kasmírpuhaságú mósusszal. A szemünk szinte könnybe lábad a játszi könnyedségtől, romantikától és eleganciától. Bűbájos és elragadó alkotás, melyet környezetünk is gyakran észrevételez majd. Az életben oly gyakran a nem túlbonyolított dolgok okozzák a legtöbb örömöt…

Összetevők: Ámbra, Jázmin, Mósusz, Rózsa

Montale Roses Musk
Ár: 5ml/ 1.800ft 10ml/ 3.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Ár: 3000.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: 10 ml, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

MesMess

2020. március 18.

Kis mintát próbáltam belőle. Nekem ez egy édes, de nem gejl, erjedt, meleg rózsa; már teljesen kinyílt, de még nem hervadó illatú. Nagyon tetszik, de nem én vagyok, itthoni szagolgatásra fogom használni, mert nagyon jól esik az orromnak. Lehet, a pézsma teszi, de egy pici izzadságszaga is van rajtam. (Nem zavaró izzadság, hanem olyan meleg , bújós illat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

LocseiZsuzsanna

2019. október 7.

A 10. órában is erősen érezhető egyetlen fújás, talán nem a legirodabarátabb :), de fiatal nőknek kötelező darab, ha szeretik az édes, már-már szirupos rózsaillatokat. Nekem nem az igazi. Azért 4-es, mert nem az én világom, de elismerem, hosszantartó és a maga nemében is versenyképes. Feltettem eladásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

Tildi

2019. július 11.

Első Montale parfümöm :) Kedvelem a rózsás illatokat ezért szerettem volna kipróbálni. Rajtam hamar bőrközelivé válik ami a nagy melegben nem gond. Ennek ellenére a legnagyobb meglepetésemre még így is többen megjegyezték, hogy nagyon kellemes illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Macs78

2019. április 30.

EZ volt az első Montale parfümöm amit megvásároltam.
Illatrajongó vagyok,szeretek egy-egy karakterből is több gyártót kiprobálni.
Ez az illat rajtam egész nap tart,sőt még több napig a ruhán is érezni illetve a hajamon.
A Barátnőm mikor megérezte rajtam ,akkor egy nagyon meleg nap volt,egész nap úton voltam,már nagyon fáradt csapzott izzadt lettem estére ,én már semmit nem éreztem magamon ,amikor este kiszálltam a kocsiból és megpusziltuk egymást a következőt mondta:
-Úristen de jó illatod van,mint egy papírzsebkendőnek😀
Először nem tudtam mit kezdeni ezzel a “bókkal”
Mikor megkértem rá ,hogy kifejtené bővebben?
És annyit mondott,hogy vannak ezek az illatosított papírzsepik,amit az ember még szagolgat orrfújás előtt közben után,mert annyira jo friss tiszta üde illat,hogy rabulejti az embert.
Na ilyen illat ez,kéremszépen,vegyétek és használjátok🤗
Szerintem itt azért érvényes az ,hogy a kevesebb több🙂👍💪

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

EZ volt az első Montale parfümöm amit megvásároltam.
Illatrajongó vagyok,szeretek egy-egy karakterből is több gyártót kiprobálni.
-Úristen de jó illatod van,mint egy papírzsebkendőnek😀
Először nem tudtam mit kezdeni ezzel a “bókkal”
Mikor megkértem rá ,hogy kifejtené bővebben?
Na ilyen illat ez,kéremszépen,vegyétek és használjátok🤗
Szerintem itt azért érvényes az ,hogy a kevesebb több🙂👍💪

Renike77

2019. április 16.

Montaléval való ismerkedésre javaslom, de ez is brutál erős.
Ugyanakkor nagyon nőcis illat, véleményem szerint tetszhet az embereknek.
Meleg rózsaillat és mósusz, mint ahogy az összetevők is ígérik.
Nyárra emiatt soknak találom, nekem nyárra kell valami fanyar összetevő.
De nagyon szép, minőségi illat.
Annak, aki nem akar tucatillatot,érdemes kipróbálnia.
35 év feletti nőkön tudom elképzelni, csodás illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Montaléval való ismerkedésre javaslom, de ez is brutál erős.
Ugyanakkor nagyon nőcis illat, véleményem szerint tetszhet az embereknek.
Meleg rózsaillat és mósusz, mint ahogy az összetevők is ígérik.
Nyárra emiatt soknak találom, nekem nyárra kell valami fanyar összetevő.
De nagyon szép, minőségi illat.
Annak, aki nem akar tucatillatot,érdemes kipróbálnia.
35 év feletti nőkön tudom elképzelni, csodás illat.

galbanum1

2018. november 28.

Én nagyon szeretem. Számomra ez "hideg" rózsa illat, kicsit olyan, mint ősz végén a kertben még épp hogy nyíló rózsa, amit már a hajnali fagyok megcsíptek de a délutáni gyenge napsütés még életben tart... Nem olyan tündöklő, mint a Rose Elixir, visszafogott, de jelen lévő és bár benne van az elmúlás, de a megújulás is. Rajtam tartós és még én is érzem (ez nálam nagy szó).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

nekoSX

2018. november 12.

Engem arra emlékeztet az illata, amikor a szaunában egy-egy szeánsz után keverednek az illóolajok magának a szaunának a fás illatával, az olajok egy része kicsit rásül a szaunakályhára és marad utána ez a kicsit szúrós-fás illat, amit hazaviszünk egy téli estén a bőrünkön vagy a törölközőn. Számomra nem kellemetlen, sőt kifejezetten szeretem, bár parfümként kicsit vicces használni. Örülök, hogy megismerhettem ezt az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

bettina.tarin

2018. október 7.

Olyan Avonos rózsás parfüm illata van, semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Olyan Avonos rózsás parfüm illata van, semmi extra.

cattitude

2018. szeptember 3.

az eleje kicsit szúrós pézsma, aztán előbújik a friss, finom, sziromillatú rózsa és kb egy órácskáig marad is. romantika, elegancia nem tudom, hol maradt a parfümből, persze lehet csak az én szeleburdi bőrömön nem érződnek. nem nyűgözött le különösebben, szerintem vannak ennél jobb, tartósabb rózsás illatok is kevesebbért, mint a Montale

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Gorgeous

2018. augusztus 4.

Jajjjistenem ! A szokásos Montale katyvasz! Komolyan szerintem ezek a Black Aoud EDP vel minden szaglószervük receptorát kivégezték.
Könyörgöm küldjön nekik valaki egy humanoidot akinek még van orra .
Katasztrófa! De lehet hogy egy tréfa nem tudom eldönteni. Nekem mindegy csak a közelemben ne fujjátok. Köszi a megértést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Könyörgöm küldjön nekik valaki egy humanoidot akinek még van orra .