Montale

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   25 000 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

cattitude

2018. december 11.

tucat Montale parfüm végigpróbálása után szerintem kijelenthetem, hogy ezek a parfümök nem nekem valók, annyira nem illünk össze, hogy ez hihetetlen. ez a szantálos parfüm az egyik kivétel, de ez inkább annak az érdeme, hogy alapvetően bolondulok a szantálért, magamon és máson is. rajtam meglehetősen lineáris és maszkulin ez a parfüm, az elején egy kicsit borsos, de aztán nem púderesedik le, hanem csak simán pár órán belül eltűnik. az a kifejezetten finom szantálos illat, amit a Mmmm... leszáradásában nagyon szeretek, sajnos rajtam sehol sincs. azért nem bánkódom, szerintem nagyon dögös ez a férfias szantál is rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

gwendy

2017. április 28.

Kedvenc illatom, elsőre kicsit erőteljes/borsos/férfias, de fél óra múlva letisztul szantálfás/púderes eszméletlen jó illatra. Reggel magamra fújom és este még mindig érzem. Eddigi legtartósabb parfümöm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance