Best of Beauty 2019

Montblanc

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Illatösszetevők: zsálya, kardamom, koriander, rózsa, alma, tonka, pacsuli

Cseniko

2019. május 13.

Ez volt az első Montblanc parfüm amit a páromnak vettem és nagyon megszerettük a márkát! Ár-mennyiség-illat-tartósság kategóriában a férfi parfümjei verhetetlenek!
Nagyon kellemes férfias, de fiatalos, kicsit édes, kicsit fűszeres, tartós illat a mindennapokra! A fehér üveges Spirit a telitalálat, főleg a melegebb hónapokra!
Ez is simán 4,5 pont! Szeretjük🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Ez is simán 4,5 pont! Szeretjük🤗

eveartstar

2017. június 3.

Párom választotta ezt a fűszeres illatot magának. Nagyon érdekes illat. Olyan nekem mint egy hideg fűszeres fuvallat, amit melegít a rózsa és a fahéj édessége. Viszont furcsa, hogy az összetevők között a fragrantica leírása alapján sem szerepel a bors. A leszáradásakor én bizony intenzív borsot érzek. Elegáns pasi illat, ami nem fordul túlzóan, vagy orientálisan édesbe.
Borsot nem szeretők ne vegyék! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 3.

Borsot nem szeretők ne vegyék! :D