MOOM

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   45 g, 170 g és 345 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. március 24.

Kiszerelés:   45 g, 170 g és 345 g
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Ellenőrzött bio szőrtelenítő termék. Vízben oldódó, ezért könnyen eltávolítható. Kíméletes a bőrhöz, nincs szükség utókezelésre. Ez az egyedülálló termék kíméletes, praktikus és kellemes megoldás a szőrtelenítés gondjaira. Szőrtelenítés közben a nyugtató kamilla és a pazar levendula jótékony hatásaival kényezteti és ápolja a legérzékenyebb bőrt is.

Kiszerelés: 170 g bio szőrtelentő cukor; 18 db mosható szövet lehúzó csík; 4 db fa spatula; használati útmutató

Prnr

2015. január 10.

Szerintem nagyon jó termék! Kíméletes, nagyon nagy plusz pont, hogy vízzel teljesen le lehet mosni, ami ott maradt a bőrön. Nekem úgy ajánlotta az eladó, hogy az utántöltős verziót vegyem, mert méretben sokkal jobban megéri, gyantacsíkot pedig bármelyik drogériában tudok szerezni, spatulát is szereztem hozzá. Ez a mennyiség pedig nekem elég hosszú időre kitart. Amit kitapasztaltam, hogy jobban működik olyan területeken, ahol úgymond "koncentráltabban" található a szőr, pl. hónalj, a lábamon nekem sem volt annyira sikeres, de ott nincs is nagyon minek beleragadnia a gyantába. Már sokadjára veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

sabell

2013. szeptember 17.

Nem lenne ez olyan rossz vagy nehéz. Kezdő vagyok az otthoni gyantázásban, de én nem csináltam nagy kupit magam körül. Tetszik a termék és tényleg nem olyan fájdalmas, de én hatalmasat csalódtam a mennyiségben... majdnem elfogyott az egész tégely a két lábszáramra :O Ahhoz képest elég drága. Azt hiszem megpróbálom a mimet is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

babyface

2013. június 23.

annó az nlc-n áradoztak erről a gyantáról. natúrkozmetikum mániás agyam egyből leadta a jelzést hogy ez kell nekünk... baromi drágán megvettem a mammut bioboltjában és nekiültem, hogy én majd legyantázom a lábam... hát azt a kupleráj amit csináltam magam körül hihetetlen volt. :D a 10. felmelegítés és húzogatás után feladtam és elkönyveltem, hogy nincs tehetségem a gyantázáshoz. ragadtam, tapadtam, tényleg baromi nehéz eltalálni a hőfokot, mert vagy éget vagy csak épp megdermed rajtad a cucc nem beszélve arról, hogy folyamatosan rohangáltam a mikróhoz ragacsos lábakkal...ezeket a lehúzócsíkokat meg inkább hagyjuk... nekem ráadásul egy két kósza szőrön kívül nem sokat szedett le, szóval gyantázhattam volna magam egy egész napon át. ennek ellenére sem adtam fel próbálkoztam vele még kb 2x ugyan ez lett az eredmény, nem lettem ügyesebb. életem egyik legnagyobb pénzkidobása volt ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

n.ria09

2011. október 14.

Az itt olvasott vélemények hatására vásároltam meg, amit nem bántam meg! Tényleg kíméletes az érzékeny bőrhöz, szép puhává teszi. S végre a használatával eltűntek vele a szőrbenövések, amivel eddig sokszor küszködtem. A gyantázással járó fájdalom is meglepően kisebb, bár a mikró közelsége szükséges. Én nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

UnVraiAnge

2011. július 31.

Ezt a cukorgyantát próbáltam ki először és nagyon sokáig csak ezt voltam hajlandó használni, mert valóban sokkal kevésbé fájdalmas, mint a hagyományos társai és azon túl, hogy egyáltalán nem irritál még vízzel le is lehet mosni, ami maga az álom! Azonban nem szerettem benne, hogy akkora rendetlenséget tudtam vele csinálni illetve a hőmérsékletét is ki kellett tapasztalni, hogy ne legyen farkas kopasztó, de ne is álljon meg benne a spatula, így gyakorlatilag a konyhapulton a mikró mellett kellet szinte gyantáznom. Szerencsére azonban találtam egy patronos kivitelt is egy másik cégnél (MIM), ami azon túl, hogy sokkal praktikusabb még olcsóbb is! A termék, a módszer ugyanaz, de a textilcsíkokat azonban én személy szerint nem mosogatom ennél sem, mert az nekem kissé infekt és hajmeresztő, így én inkább a jobb napokat is látott lepedőket áldozom fel eme nemes cél érdekében. Azt nem állítom, hogy boldogan állok neki a gyantázásnak, de ma már nem okoz lelki traumát és nem is kell előtte szedálnom magam egy levél váliummal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

natasa

2011. július 20.

Végre itthon gyantázhatom magam, méghozzá teljesen bio gyantával! Pár másodperc alatt felmelegszik mikroban, felkenem, és a kis vászoncsíkokkal pillanatok alatt kész is vagyok. Nem lesz piros, gyulladt a gyantázott terület! A bőr sima, bársonyos, puha! Kis langyos vízzel simán lejön, ami esetleg a bőrön maradt. Jár vele pár vászoncsík is, azokat is ki lehet mosni langyos vízben, mosószer nélkül, egy csomó ideig jók még! Én a levendulásat vettem, nem is váltok. Krémezni sem szükséges utána. Az ára elsőre soknak tűnik, de nekem nagyon gazdaságos. Mostanában úgy spórolok, hogy a lábamat géppel szőrtelenítem, az érzékeny területekre meg marad a Moom. Így még tovább elég. (Most: 175 gr olyan 6000Ft )
Az összetevők: nádcukor*, víz, citromlé*, kamilla kivonat*, esszenciális olajok*= (levendula*)
Könnyű használni, jók az összetevők, ötös! (az ára ellenére is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 20.

Könnyű használni, jók az összetevők, ötös! (az ára ellenére is)