Moresque

Ár:   83 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2023. október 24.

Ár:   83 600 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, tengeri jegy, vaníliavirág

Szívjegyek: fahéj, ylang-ylang, írisz, jázmin, rózsa, szerecsendió

Alapjegyek: ámbra, copahu balzsam, karamell, mósusz, pacsuli, szantálfa, vanília

Ár: 5000/9500 ft , Eladó: xszemyx
Állapot: Dekant, kimèrt, frissen fújt 5/10 ml, Helyszín: Orosháza, fizetés: Ajánlott postán kívül bármivel (sima elsőbbséggel is vevő felelősségére)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

xszemyx

2024. május 23.

Szerettem volna megtalálni a tökéletes vizes virág illatomat, ezért kipróbáltam az Ella K Pluie Sur Ha Long parfümjét. Első fújáskor kicsit húztam a szám, de nem tudtam megmondani, mi a problémám. Megszagolta férjem is, ő azonnal rávágta, hogy valamelyik virágot túltolták benne, így wc illatosító neki 😬😲 Innentől nem tudtam másra asszociálni, a továbbiakban nekem isvirágos légfrissítőnek hatott. Párhuzamosan teszteltem egy csomó Moresque illatot. Amint megéreztem, tudtam, hogy ő lesz nekem a tökéletes vizes virág illat. Ráadádul a zöldes gyöngyház tündöklés hab a tortán, gyönyörű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 23.

daliah

2023. november 13.

Kétszer próbáltam, egyszer fújva, egyszer kenve, de mivel még nincs vélemény róla, bátorkodom leírni a tapasztaltakat.
Az eredeti Regina hatalmas csalódás volt, rajtam jázminos testápolós izzadt bőr illata volt, el is küldtem zuhanyozni szegényt.
Ezzel nem volt ilyen sokkoló a tapasztalatom. Az aquás jegyek itt nem tűnnek sósnak, így nem hat izzadt bőrnek.
Összetett fehérvirágos illat, picit retro, az elején vizes jegyekkel. Az eredetit sokszor hasonlítják az Honourhoz, de szerintem ez az, ami szinte megegyezik vele, főleg a vizes rész után. Így nem sok értelme volt kiadni szerintem.
Van benne egy kis baracklekváros érzet, amit az Honourban és a Narcotic Venusban is felfedeztem, rajtam néha így viselkedik az a molekula, amit a “szerző” fehérvirágoknak szánt.
Az üvege gyönyörű, nagy, és maga a parfüm (tehát a folyadék) gyöngyházszínben játszó kékes színű, nagyon mutatós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 13.