Morphe Brushes

Ár:   €8   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dorothyk, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   €8
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Vastag, lekerekített fejjel rendelkező ecset a lágy, elsatírozott vonalakhoz, amik tökéletesek a 'cut crease' sminkekhez és a füstös alsó szempillasorhoz.

dorothyk

2018. április 4.

A Morphe volt az első márka, amelytől professzionális ecseteket vettem, hiszen rengeteg külföldi videósnál láttam,hogy csak ezt használják. Nagyon szeretem ezt a márkát és ez az ecset is jól működött az elején. Aztán valószínűleg én kezelhettem rosszul a tisztítását, de egy tisztítás alkalmával már nem ugyanúgy állt vissza a feje, és sokkal szélesebbé vált az ecset. Ezáltal nem tudom olyan szépen eldolgozni a festéket és mivel nagyobb az ecset térfogata ezért nem tudom olyan szépen a színeket sem felvinni vele. Nem tudom,hogy az én hibám-e vagy mindenkinek így viselkedik tisztítás hatására, de sajnos velem ez történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.