Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: martanarno, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: barack, ciklámen
Szív: rózsa, lótusz, jázmin
Alap: cédrus, pézsma, ámbra

Fújós Moschino Cheap and Chic Light Clouds
Ár: 600 Ft /5 ml, 1000 Ft, /10 ml plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyes átvétel
Ár: 2200 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
bogibooo

2013. június 5.

Nagyon kellemes illata van,nekem amolyan hétköznapi viselet. Elég tartós is. Amikor először kifújtam valami "búcsús parfüm" mellékillatot éreztem némi tapétaragasztóval, de elég gyorsan megszelídült és kellemes hétköznapi illattá vált rajtam. Nem annyira tömeg illat mint pl a D&G- Light Blue (ami nagyon kellemes, de elég sok emberen éreztem már) de valamire nagyon emlékeztet z az illat még a kamaszkoromból...

upd: megvan mire melékeztet: rare gold az avontól,amit utálok. Ezt a parfümöt nem, szerencséje,hogy csak egy mellékzöngéje rarés. Viszont jár egy csillag mínusz, mert egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Bihter85

2013. április 23.

Szerintem majdnem Escada -Into The Blue...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Szerintem majdnem Escada -Into The Blue...

kova

2013. április 10.

A legjobb Cheap & Chic. Annyira finom krémes, semmihez sem hasonlítható, bármikor jól esik. Először higító szaga lehet, de nem szabad eltántorodni, utána jön a csoda:) Én sem szerettem régebben, mert nem vártam meg, hogy milyen is valójában, azóta viszont rajongója vagyok. Biztosan újraveszem még sokszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Cory

2013. április 9.

nagyon finom, friss illat. csak tavasszal-nyáron használom, de a 30ml már 2 éve bírja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

nijikel

2013. január 5.

Szokásos téli parfümömet szereztem be amikor kaptam ebből mintát. Azóta nem tudunk egymás nélkül létezni és nekem minden évszakban megállja a helyét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

hempike1

2012. december 13.

Számomra ez az illat testesíti meg a tavaszt, amikor beindul a természet és csodálatos friss illatok lengedeznek a levegőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Csibecsont

2012. október 25.

Egy nagyon picit én is éreztem a bizonyos ragasztó szagot, de tényleg csak egy leheletnyit, máskülönben oda vagyok érte. Egyik barátnőm rendelkezik vele, két éve meg van neki a 100ml-s üvegcse, amit nem tudom hogy csinál, mert nekem egy olyan fél évet bír ki. Mindenesetre tartós, nagyon finom illat, nekem a tisztaság jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

reszty

2012. június 8.

nagyon finom nyári illat, nem hivalkodó, mégis karakteres. a ragasztószagot én is érzem (közvetlenül a fújás után), de sztem nem zavaró...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Sephira

2012. április 9.

Szerintem is ennek van folyékony ragasztó illata. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Szerintem is ennek van folyékony ragasztó illata. :/

yasmine1122

2012. január 8.

Az illata maga nekem is tetszik, DE csak én érzem azt a fura higítóra emlékeztető utószagot?? :S
Először azt hittem hamisítványt vettem, de a Müllerben megszagolva is ugyan ez volt a tapasztalatom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

Antioxidánsok: BHT