Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. június 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: gránátalma, vad földieper, gyömbér

Szívjegyek: gardénia, orhidea, vizi liliom,

Alapjegyek: írisz, pézsma, japán ciprus

Ár: 3000 , Eladó: krisztina.bachman
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: személyes átvétel vagy posta

CosmicLily

2019. december 11.

Ajándékba kaptam, kellemetlen, szúrós hatása van rajtam, pár próbálkozás után csak áll a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 11.

Szepitesz

2019. július 1.

Először az üvegébe lettem szerelmes aztán az illatba.Nem érzem magamon tartósnak,de a ruháimon másnap is érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Eszkoo

2018. november 10.

Veletlenul pillantottam meg de azonnal megfogott ez a kellemes viragos, gyumolcsos, friss illat. A teszterbol egy fujas is eleg volt erzodott rajtam egesz nap igy hat csak visszamentem a 30 milis kiszerelesert es egyaltalan nem bantam meg meg furdes utan is erezni lehet, nagyon tartos, egesz napos illat szerintem megeri kiadni ra a penzt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

karaibrahimgil

2018. szeptember 23.

Pomme-mal értek egyet. Szúrós, büdös, levakarhatatlan szag. Szerencsére bolti tesztert próbáltam csak ki, ezúttal nem vakon vásároltam vagy cseréltem, így egy fújást követően azonnal visszaraktam a polcra.
Az üvege szép, és jó lenne szeretni a Moschino parfümjeit, mert nagyon bejön a dizájnjuk (többféle kiegészítőt hordok tőlük, tényleg szeretem őket, mert egyedi, strapabíró és jó minőségű cuccokat gyártanak), de sajnos eddig egyetlen parfümjüket sem bírtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Moncsika85

2018. szeptember 11.

Ma vettem meg a rossmannban leárazva az itteni vélemények alapján és nem csalódtam ! Nagyon kellemes illata van , tartósságáról még nem tudok nyilatkozni mert eddig csak a kezemre fújtam , de még ott van . Üvege is nagyon tetszik . Igazából mindegy mennyire tartós mert egy idő után úgysem érzem már magamon a parfümöket és amúgyis fürdök bennük 😁 úgy gondolom jó vásárt csináltam 30ml volt kb 4000 ft . Jó kis illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

angelina69

2018. augusztus 18.

Ez egy friss illat. Nem citrusosan, hanem olyan roppanósan friss. Nem éles, nem fémes. Olyan most jöttem a zuhany alól érzést közvetít nekem. Nem sziruposan édes, csak édeskés. Egész kellemes. Nincs nagy szillázsa, és gyorsan bőrközelivé válik. Ebben a melegben nagyon jól esik. Sajnos rajtam nem tartós, kb. 3 óra múlva szinte nyomát is alig lelem. Nekem eddig ez tetszik a legjobban az eddigi Moschino illatok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

6vilag

2018. március 24.

A kezdete borzalom volt rajtam, valami kesernyés illat jellemezte a virágosság, gyümölcsösség mellett.
Aztán ahogy eltűnt a keserédessége, életre kelt és bizony megfogott.
Kicsit virágos, kicsit gyümölcsös és volt valami féktelen mélysége is, ami miatt lényegében megtetszett. Brutál tartós edt jellegére. Parfümériában egyet fújtam a vállamra és még fürdés után is érezni lehetett.
De! Több tesztelésen is túl vagyok és még mindíg nem tudom, hogy vagyok-e elég bátor ahhoz, hogy megvegyem.
Nem tudom, hogy tudnám-e eléggé szeretni a kezdeti keserűség miatt. Így még 4-nél több csillagot nem merek adni, de tartóssága minden bizonnyal az 5 csillagot is megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Aztán ahogy eltűnt a keserédessége, életre kelt és bizony megfogott.

Tkcsbrgtta

2018. január 24.

Az i love love után találkoztam vele es nem csalodtam! Edeskesebb, fuszeresebb, imadnivalo!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

anidek

2017. november 12.

Nem vagyok egy nagy Moschino rajongó, teljesen véletlenül pillantottam meg a boltban ezt a nagyon piros, nagyon tünci virágos üveget, és muszáj volt kipróbálni. Én lepődtem meg a legjobban, hogy rögtön megtetszett. Olyan nagyon gyümölcsös, friss virágos vidám illat. Rajtam tartós is. Nem mondom, hogy minden napos használatra ideális, de a tavasz beköszöntével, mikor kezdődnek a szabadtéri programok, kifejezett telitalálat nekem. Nyaralásokra is ezt viszem magammal. Abszolút a laza kikapcsolódást jelenti nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

pomme

2017. szeptember 15.

Se eper, se gránátalma, csak szúrós-éles fehér virágok. A vízililiom szerintem az összes parfümben borzasztó büdös, itt aztán meg végképp. Keserű és savanyú az egész, de nem jó értelemben, mint mondjuk egy friss grapefruit. Idővel csendesedik és felvesz egy Arden Green Tea-s keserűséget, de még így is nagyon rossz ennyi virág között. Inkább csak cheap ez, nem chic. Azt viszont valaki elárulhatná, hogy mi akar lenni a kupak, mert se nem kalap, se nem vízen ringatózó tekebábu, de akkor mi? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Benzoate, Geraniol

Részletesebb információ a smartskincare-en.