Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: frézia, ánizs, narancs, vetiver

mafalda

2018. március 10.

Jaj ez vmi borzalom...az üvege alapjám vmi játékos bohókás illatot vártam, és a komoly illatokkal sincs semmi bajom, de ha vmi ósdi akkor ez az! Akinek a retró kell nem jó értelembe na ők próbálják ki, elképesztő erős, tolakodó, barátságtalan illat, elrettentésre kiváló választás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Myrtle

2017. március 23.

Friss, izgalmas, tiszta illat, nálam egyértelműen nyári kategória.
A felütése citrusos-fűszeres, később kissé citrusos-szappanos tisztaságillat, aldehides.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Friss, izgalmas, tiszta illat, nálam egyértelműen nyári kategória.

Lierre

2017. február 20.

Az előzőekben leírtak alapján pedig nem adhatok kevesebbet 5*-nál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

Az előzőekben leírtak alapján pedig nem adhatok kevesebbet 5*-nál :)

Ina15

2013. április 28.

Szerintem romantikus illat .Kellemes, púderes és finom, a legjobb, hogy tartós is. Én szeretem, de valóban már alig lehet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

kova

2013. április 10.

Az egyetlen aldehides Moschino. Az aldehidek olyan jó dolgokat tudnak kihozni, ebből például a megtestesült tisztaságillatot eső után. Tartós, finom, lágy, tiszta. Jó illat hidegebb időre. (Interparfümben nagyon olcsó, mint némelyik másik Moschino is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Picieri

2012. július 24.

Egyszerűen imádom! Annyira finom, visszafogott, púderes vagy hogyismondjam illata van. Alig kapni mostanában, de én már 2 üveggel elfogyasztottam belőle. Nekem kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

guccigirl

2012. július 20.

Volt egy időszakom, amikor mindenképpen valamilyen babás-púderes-tisztaság illatot szerettem volna magamra fújni. Ekkor szereztem be ezt a parfümöt (amit azóta sem látok sehol...). Alapvetően a várakozásaimnak megfelelt, bár érzek rajta némi kesernyés utóillatot, ami ma már zavar. Egyszeri fellángolásnak jó volt, de biztosan nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.