Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: őszibarack, sárgabarack, ibolya, vanília

Ár: 3800 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, nem használt, Helyszín: --, fizetés: --

mafalda

2016. szeptember 30.

Ohhh h én ezt mennyire szerettem, életem első komolyabb parfümje volt, áh régi szép emlékek, mikor 13 évesen megpillantottam a parfüméria polcán h hívogatott és az illata isteni volt 😊 de szerettem 😍😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

lauran

2013. április 13.

Egyszer, jó tíz évvel ezelőtt volt egy időszakom, amikor kerestem valami feltűnő illatot és erre esett a választásom. Friss volt, feltűnő, tartós, eléggé harsány. Jó kedvvel viseltem. Ma úgy ítélném meg, hogy giccs. Ennek ellenére szemezgettem a Funnyval, mert találtam bennük hasonlóságot. Akkor jó volt, az üvege már nincs meg, de a kis szív még megvan. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

kova

2013. április 10.

Nagyon nagy kedvencem, 2 nagy üveggel elhasználtam, most egy kicsit pihentetem, helyette a Light Clouds van. De sosem felejtem ezt az illatot, olyan friss, tavaszi, vizes és virágos. Valakin túl alkoholos, egy próbát midnenképp kell tenni vásárlás előtt, de ha valakinek bejön, imádni fogja. (kicsit 90-es évek..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

mutyika

2012. augusztus 16.

Nekem nagyon bejött,édes de egész különleges illata van,nem ez a szokványos semmit mondó" vattacukor",ráadásul( legalábbis rajtam) nagyon tartós.Nem bántam meg,hogy vettem,fogok is még,de látalanban szerintem ne vásráoljon belőle senki.Eléggé megosztja az embereket,én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.