MosóMami

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chiocciola, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Ghána falvainak asszonyai készítik e megbízható minőségű, bevizsgált, bio shea vajat. Legnépszerűbb termékünk egyike ez; a natúr kencék, szappanok alapja, ebből az igen zsíros vajból  mindenki tesz egy picit a házi krémeibe. Karakteres, füstös illatát meg kell szokni, de némi illóolajjal keverve igazán szerethető és könnyebben kenhető. szoktuk mondani, ha egy lakatlan szigetre mennénk egyetlen kozmetikummal, akkor az a sheavaj lenne. Nem lehet megunni, felhasználása szinte végtelen, ma már az élelmiszer ipar is előszeretettel használja."

chiocciola

2020. augusztus 25.

Imádom! Natur krémdezodort illetve fürdőbombát akartam készíteni, ezért vásároltam meg, erre a célra is tökéletes, nagyon jól sikerültek, a dezodor kiváltja a boltit (ami nálam zero waste törekvés miatt nagyon fontos volt). Mivel ezt a giga adagot sikerült vennem belőle, ezért elkezdtem másra is használni, és nagyon örülök, hogy így tettem! Megoldotta azt, amit eddig semmi, vagyis a bikinivonalon a borotválkozás utáni kipattogzást. Szoknyás napokon a két comb találkozásához is kenek, így azok sem dörzsölődnek. DE ami a legfontosabb: elkezdtem éjszakai arckrémnek használni, és még soha semmi nem tett olyan jót a bőrömnek, mint ez, ki nem hagyom soha! Eddig azt hittem, hogy nekem nem egységes a bőrtónusom, és kész, ezzel nincs mit tenni, de mióta ezt használom, gyönyörű egységes, hibátlan, puha, hidratált, wow! Nem tudok betelni vele. Annak ellenére, hogy 30+ vagyok, folyamatosan pattanásokkal küzdöttem, ezt is minimálisra csökkentette. A végtelenségig elég ez a kiszerelés. A szagát szokni kell, füstre emlékeztető, de a hatása miatt 10000x megéri. Kislányom is lop belőle, de mivel ennyire tiszta és jó, még ő is használhatja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)