MosóMami

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra326, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Európában készült, a héjakból gondosan, hideg (27 Celcius fok körül) mechanikai préseléssel kinyert prémium sheavaj. Hatása megegyezik a klasszikus sheavajjal, mégis, selymesebb, krémesebb állag és lágyabb illat jellemzi.

angicsku

2019. október 7.

Kár, hogy nem ismertem korábban.. amúgy eredetileg popsikrémnek vettem a sok gyógyszertári/bolti kencék alternatívájaként :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Petravagyok

2019. január 30.

Update: Nahát jöttem töredelmesen felpontozni 4-rol 5-re. Most latom csak, hogy az ejjeliszekrenyemen minden mas kremhez hozza se nyulol mar egy ideje, hanem ehhez az egyhez nyulok minden este lefekveskor, ugyanis helyettesiti a tobbit. Kezem, labfejem, szám bekenem vele lefekves elott. Ilyenkor a hideg teli napokon ez valami aldas. Nemtudom, pontosan mikor vehettem, de azt hiszem egy eve. Most vettem csak észre, hogy elvileg 2 honapja lejart. Hat, semmi kulonbseg es el is hasznalom boldogan. Ha elfogy, rohanok is ujat venni a bioboltba :)

De izgalmas elsőként véleményezni egy terméket :)
Ez az első mindenmentes sheavajam, kicsit azt hiszem idealizáltam és csodákat vártam. Valójában nem csalódtam akkorát, mert szuperül hidratál, arcra,nyakra, mellkasra -bárhova lehet kenni, mindenhol kifejti jótékony hatását. De nem volt az a BUMM-érzésem. Télen kézre, szájra használom főként és annak viszont tökéletes, mert több kézmosás, mosogatás után is hidratált a kezem, és nincs az a rossz száraz érzés, mint a többi sima kézkrém esetében -folyton kenegetném újra. Mint minden shea vaj, testhőre puhul fel, könnyű eldolgozni, kevés is elég belőle, az illata natúr, lágy sheavaj, semmi kamu parfüm és ezt imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

De izgalmas elsőként véleményezni egy terméket :)

Shasta603

2018. október 13.

Már éppen gondolkodtam rajta, hogy feltöltöm ... :) ! NAGY shea-kóstolgató és ínyenc vagyok ...., és hát ez a vaj .... a sheák Rolls royce-a!!! Lágy, krémes, gazdag ... isteni, enyhe kakaós-diós-vajas illattal! Kízárólag csak önmagában használom, más sheákhoz hasonlóan kiadós és gazdaságos. Ár-érték arányban pedig verhetetlen, ha az általa biztosított luxust is hozzávesszük! Mindig van belőle otthon ...., nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 13.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)