MosóMami

MosóMami Bio Avokádó Olaj

Ár:   1575 Ft, 5830 Ft, 11 660 Ft és 58 300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   110 ml, 500 ml, 1000 ml és 5000 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra326, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   1575 Ft, 5830 Ft, 11 660 Ft és 58 300 Ft
Kiszerelés:   110 ml, 500 ml, 1000 ml és 5000 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Közepesen sűrű, mélyzöld, karakteres illatú, hidegen sajtolt avokádóolaj. Segít megtartani a bőr rugalmasságát, hosszan hidratálja az érett bőrt, miközben értékes zsírsavakkal is táplálja a lipid réteget.

Renita

2018. szeptember 18.

Elsősorban a töredezett hajvégekre vettem meg.
Bekentem vele a hajam és órákig fent hagytam ,mint ahogy azt tanácsolták ...hajmosás után igaz hogy puhább lett a hajam ,de a töredezésen nem változtatott . Heti egy alkalommal próbálkoztam egy hónapon keresztül,de semmi nem változott.Az illatával nincs bajom , olajhoz képest viszonylag hamar beszívódik és hidratál .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Elsősorban a töredezett hajvégekre vettem meg.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil