MosóMami

Ár:   1350 Ft és 1885 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picur666, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   1350 Ft és 1885 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Valódi bolgár damaszkuszi rózsából készült prémium minőségű hidrolátum. Tisztítja a bőrt, csökkenti a pattanásokat, élénkíti az arcszínt és tonizál. A rózsa ismert ráncmegelőző és feszesítő.

fethadri

2018. július 30.

Nagyon szeretem a Mosó Mami termékeket, közülük is kiváltképpen ezt a bio rózsa virágvizet, amit arc frissítésre, tonizálásra és testpermetként is használok. Nagyon finom puha lesz tőle a bőröm és a tág pórusaimon és az enyhe rozáceámon is javított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

picur666

2018. július 5.

Hát nemtudom, hogy mindkét flakonnal én fogtam-e ki, hogy nem volt jó minőségű, de kimondottan büdös volt a folyadék. A flakon jó formájú, egyenletesen permetezett... csak épp használhatatlan volt a tartalma. Ahhoz képest pedig eléggé drága. Többet nem választom, az teljesen biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Alkoholok: Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Caprylate