MosóMami

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikolett85, Módosítva: 2017. március 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1890 Ft

Egészségesen csillogó, kifésülhető, kellemes tapintású és illatú haj agresszív vegyi anyagok nélkül! Az Eco-Z sampon kíméletesen tisztítja a fejbőrt, míg az ápoló sheavaj és szűz kókuszolaj tartamával fényt és tartást ad a hajszálaknak. Anti allergén, kellemes kókusz illattal , gyengéd, bőrbarát tenzidekkel és növényi glicerinnel készült.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

canaille

2019. december 23.

Kezdjük ott, hogy romlott sampont kaptam, mert elég dohos/avas szaga volt. :( Ez (gondolom) a natúr mivolta miatt előfordul. Mindenesetre, ah már majdnem 2000 huf-ért megvettem,azért kipróbáltam. Nagyon folyékony, de megfelelően habzik. A fejem kb 3 használat után tele lett viszkető dudorokkal. Nem tudom, hogy a romlottság miatt vagy egyébként is. mindenesetre egy jó drága ecsetmosó / kutyatál -takarító szer lett belőle..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Ellise

2018. november 22.

Drága, de már nagyon kivolt a hajam,gondoltam egy próbát megér...de nem éri meg az árát, nagyon folyékony nem sűrű, ráadásul a korpás hajamon semmit nem segített,pedig az allergiaféle miatt lehetett nekem ez pedig elvileg antiallergén,mosás után pedig olyan mintha meg se mostam volna,volt hogy zsírosabb volt utána mint mosás előtt,pedig kimostam ahogy lehetett de megkellett utána mosnom másik samponnal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

felicitas

2018. november 15.

Nekem annak ellenére, hogy változtattak, bevált ez a sampon, bár a korábbi verzióját nem használtam. A FIN sampon nagyon kiszárította a fejbőröm, és ettől ez rögtön megszűnt. Persze e mellé is kell a balzsam, mert amúgy csikorgós marad, nem bírom kifésülni, de szépen lehozza a hajlakkot és nem szárítja ki a melíros hajamat. Egyedüli hátulütője, hogy nagyon híg, így nehéz adagolni.

Update:
Visszatértem hozzá, mert nagyon jó, de eléggé felment az ára. Összefoglalva, nem árt a hajamnak és jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

alexandra326

2018. január 27.

Szeretem, mert szuper fényes lesz tőle a hajam és isteni illata van (mint a márka kókuszos tusfürdőjének). Nem zsírosítja, annak ellenére, hogy kókuszolaj van benne és nekem alapjáraton zsírosodó a hajam.. Kicsit több kell belőle, mint a drogériás samponokból, hogy rendesen felhabozzon, de ez a bio samponok velejárója.:) A márka egyéb termékeit is megéri kipróbálni, nincsenek elszállva az árakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

encibajbi

2017. november 30.

Először féltem megvenni,mert zsírosodásra hajlamos a fejbőröm/hajam,de nekem nagyon bevált. Puha,könnyen fésülhető a hajam. Az illata nem tetszik annyira,de nem érdekel,mert "működik". Mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

sborbely

2017. szeptember 19.

Kedvenc samponom, újra fogom vásárolni.
Tisztít, ápol és szép fényes, egészséges a hajam tőle.
Balzsamot sem használok, mert nem kell, mindent tud.
Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Kedvenc samponom, újra fogom vásárolni.
Tisztít, ápol és szép fényes, egészséges a hajam tőle.
Balzsamot sem használok, mert nem kell, mindent tud.
Imádom.

MademoiselleSumire

2017. szeptember 5.

Én nagyon akartam szeretni, DE:
- nekem vékonyszálú, hullámos hajam van, mégis, ha csak egyszer samponozok ezzel a termékkel, akkor érződik, hogy nem lesz elég tiszta a hajam, és kellemetlen tapintásúvá, fénytelenné válik
- ha kétszer samponozok, akkor fényes, és csikorgósan tiszta lesz a hajam, majdnem ugyanannyira "túl tiszta", mintha szulfátos sampont használtam volna, ezért sok volument, és tincsdefiniáltságot vesztek.
Ismétlem: nagyon vékonyszálú hajam van, különös, hogy egy samponozás nem elég. Ecetes öblítéssel is próbálkoztam már. Még adok neki egy-két esélyt, aztán visszatérek a tökéletes sampon keresésének rögös útjára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Én nagyon akartam szeretni, DE:

mihrek

2017. április 19.

Nagyon jó :) Eddig már majdnem egy teljes flakonnal használtam el belőle, de most gondolkozom rajta, hogy a következő samponom is ilyen legyen :)
Nagyon finom az illata, a párom szinte mindig megjegyzi, mikor érzi rajtam a friss kókuszillatot :) Nagyon tiszta és természetes illat, egyáltalán nem mű.
A hajamnak pedig szuper :) Természetes tartást ad, dús lesz tőle és könnyű :)

Update:
Még mindig imádom, már a második flakonnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

A hajamnak pedig szuper :) Természetes tartást ad, dús lesz tőle és könnyű :)

Update:
Még mindig imádom, már a második flakonnal használom.

asszembocicsoki

2017. február 14.

A hajam szárazságára isteni volt, kevés kellett belőle, azt hittem ez lesz életem samponja... Aztán kb. 2 hónap használat után elkezdett tőle viszketni a fejbőröm és semmivel nem tudtam enyhíteni a viszketésen, csak azzal, hogy mással mostam hajat.. Emiatt levonok egy csillagot. Igaza van szaadrinak, megváltoztatták és valószínűleg pont emiatt már nem olyan jó, ahogy azt a régi hozzászólók írják. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

szaadri

2016. november 24.

Zsíros hajam van, 2 naponta mosom, de határozottan ez a valaha próbált legjobb samponom. Kitolta a hajmosást, miközben hihetetlenül fényes, rugalmas, puha lett hajam, nem is értem, hogy lehet a kettő együtt. :D Az meg plusz, hogy egy csomó káros anyagtól megkímél, köztük SLS, mégis könnyen habzik. Szoval ez minden, ami kell. Egyedül az ára miatt keresgélek más után, de eddig semmi nem tudta überelni, szerintem visszatérek hozzá.

UP.: Változtattak a külsején, és csak egy használat kellett, hogy rájöjjek, az összetevőkön is. Pontosabban kihagytak belőle pár dolgot, és így sajnos a tökéletes sampont sikerült elrontaniuk. Nem tisztít olyan szépen, nem lesz olyan selymes, rugalmas a hajam, hanem durva, kócos, és száll, ráadásul ez a zsírosodással sem küzd már egy cseppet sem. Most komolyan, ezt miért kellett, ha egyszer már valami mindent felülmúlóan jó volt?? Remélem, észhez térnek, és visszakapjuk a régi összetevőket, mert ez így pont olyan, mint minden más "biosampon".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Tisztítószerek: Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Benzyl Alcohol