MosóMami

Ár:   1380 Ft és 4290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g és 500 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra326, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   1380 Ft és 4290 Ft
Kiszerelés:   100 g és 500 g
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100% vegán, tradicionális, ghánai családi receptúra szerint készült feketeszappan sok sheavajjal.

tric

2020. május 2.

Húha... Hát ezért ez elég hardcore cucc... :D Nézegettem a boltban, gondoltam sok shea vaj meg eredeti afrikai szappan, biztos jókat tud. Már kibontva nagyon fura volt, nem olyan volt, mint az eddigi homogén feketeszappan, hanem kis foltoska. A barátommal poénkodtunk is rajta, hogy úgy néz ki, mint egy penésztömb. Ma használtam először, hát, érdekes volt. Használtam már feketeszappant, de ez nagyon durva volt. Felkentem az arcomra, már abban a pillanatban elkezdett égetni, gondoltam nem baj, majd elmúlik. Masszíroztam, lemostam, ez volt 30 perce és azóta is csípi az arcomat, mintha leégtem volna a napon! Viszont ami utána történt, az még parább volt: negyedórával később belenéztem a tükörbe, és olyan hófehér volt az egyébként most mensi előtt foltos harcom, hogy wow. Ráadásul még a csípés miatti pirosság is olyan volt mintha valami pirospozsgás arcú kislány lennék! :D Remélem ez nem lesz így mindig, vagy ha igen, be kell szerezzek valami nagyon erősen bőrnyugtató hidratálót. Azt gondoltam, hogy a shea vaj miatt majd megoldja 2 in 1, de hát akkor nagyot tévedtem. Négy csillagot kap azért, mert jónak tűnik, majd jövök még. Minden esetre elgondolkodtam azon, hogy talán a ghánai receptúra nem európai bőrnek való... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

senskin

2019. október 12.

Nagyon összefog mindent, eléggé hamar szétmállik, nem rossz, de én a Mannát jobban szeretem. :) Pálmaolajas szappant már nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

endzsiaj

2019. június 5.

Az egyik, ha nem a legjobb fekete szappan amit itthon lehet kapni. Egész nyáron szinte csak ezt használom tusoláshoz. Illatozni nem fogsz tőle, de cserébe csodát tesz a bőröddel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

alexandra326

2018. február 22.

Ha úgy látom, hogy nagyon hisztis a bőröm, akkor használom. Mindennapi arcmosásra én nem használnám. De heti 2-3 alkalommal zsíros bőrön alkalmazva remek. Kordában tartja a faggyútermelést és a meglévő pattanások pirosságát is lehúzza. Utána viszont nem árt a hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.