MosóMami

Ár:   600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

100% ásványi eredetű, mechanikusan kinyert, minőségi francia agyag kozmetikai célra.

Finom szemcséjű. Arcpakolások, szappanok kiváló adaléka.

Javasolt: normál/érzékeny bőrre, illetve színezéknek, különösen gyengéd

Kémiai tényezők: SiO2: 64,85%, AlsO3: 23,50%, MgO: 0,50%, Fe2O3: 4,35%, TiO2: 0,07%, Na2O: 0,1%, CaO: 0,5%

Kaolin 0 0Illite

Zsuliette

2020. március 25.

Én arcpakolást csinálok belőle egy kis vízzel és mézzel. Láthatóan szebb a bőröm tőle, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

SEmr

2019. április 4.

Érzékeny bőrre használom, utána kisimult és láthatóan tiszta az arcom. Én valamilyen növényi vízzel (rózsa vagy hamamelisz) keverem ki + pár csepp argánolajat adok hozzá. Kb. 15 perc után kell lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Kaolin 0 0