MosóMami

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

100% ásványi eredetű, mechanikusan kinyert, minőségi francia agyag kozmetikai célra.

Finom szemcséjű, ásványi agyag, mely elsősorban normál/érzékeny bőrtípusnál ajánlott kozmetikai pakolásba; de kiváló alapanyag szappanokban is.

Kémiai tényezők: SiO2: 63,9%, AlsO3: 18,50%, MgO: 0,40%, Fe2O3: 7,30%, TiO2: 0,70%, Na2O: 0,10%, CaO: 0,60%, K2O: 3,00%