Mossa

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: petoandika, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2021. március 30.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 490 Ft

Hármas bőrfiatalító hatás:

1. Az értékes szeder olaj táplálja és hidratálja a bőrt alvás közben.
  2. Bioaktív Omega 3-6 zsírsavakat tartalmaz, melyek helyreállítják a bőr természetes védekező képességét.
  3. A szederben rejlő antioxidánsok késleltetik a bőr öregedését és javítják a bőr feszességét.

Ár: 4 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

amendoeira

2021. március 21.

Többlépcsős rutin része, tehát nehéz egyedül értékelni. Természetes összetevőkből álló, könnyed krém, ami hamar beszívódik, nagyon kellemes érzés a bőrömnek. Az illata természetes, és imádom, hogy higiénikus, pumpás a kiszerelése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

pronto

2021. január 16.

Ezt a krémet hogy képzeli a gyártó mégis? Már első alkalommal amint kenem az arcomra érzem a tömény alkoholt, mintha valaki pofán öntött volna a vodkájával. Csíp, éget, hideg, és iszonyat büdös. Egy éjszakai krémbe mégis mi az anyám kínjáért kell alkohol? Pláne a víz után az első helyre... Szaga nincs csak piaszag, nem nyugtat, nem zsíros, hanem hűt mint egy lóbalzsam. És mindezt "natúr termék" álcában. Ja, és mellé a csomagolása is annyira gagyi, hogy pár alkalom után elkezdett lekopni a felirat ott, ahol meg szoktam fogni. Az egésznek nagyon gagyi hatása van. Az egész márkát elfelejtem ezek után egy életre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

csadri

2019. január 4.

Engem ez is csíp, allergizál :( Nem tudom melyik összetevő lehet, pedig még sárga pöttyös sincs benne :( Talán a második helyen szereplő alkohol a ludas. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

Fujituli

2018. december 25.

Sokan mondták, hogy büdös. Szerintem kifejezetten jó illata van. Olyan fajta gyümölcsös, amin érződik, hogy nem mesterséges illat. A textúrája krémes, de nem nehéz. Az adagolóját kifejezetten kedvelem, így a krém nem romlik, mint amikor tégelybe rakják a cucclit. Sokáig elég, a bőrömnek pedig nem okozott semmi pattanásszerű bajt. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

Rhya

2017. július 26.

Éjszakai hidratálót kerestem, ami nem annyira nehéz így nyárra, mint az Ultrabland, és azt hiszem sikerült megtalálnom az igazit.
Elsőre kicsit furcsa illata van, de megszokható. Nem nehéz a bőrnek, gyorsan beszívódik.
Reggelente szeretek a tükörbe nézni, amióta Mossát használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Reggelente szeretek a tükörbe nézni, amióta Mossát használok.

petoandika

2015. október 28.

Gondoltam teszek vele egy próbát, így hát megrendeltem. Elég fura illata van, meg kell hagyni, mondhatni büdös (meg lehet szokni, utána már egész kellemes). Jó gyorsan beszívja a bőröm, reggel pedig mikor felkelek nagyon puha, bársonyos a bőröm. Szóval csak jót tudok róla mondani. :) A bőrfiatalító hatását nem tudom megmondani, hisz én nem emiatt használom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0