Mossa

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2016. január 13.

Kategória:   Hidratáló krémek

Hármas bőrfiatalító hatás:

1. Az értékes szeder olaj táplálja és hidratálja a bőrt alvás közben.
  2. Bioaktív Omega 3-6 zsírsavakat tartalmaz, melyek helyreállítják a bőr természetes védekező képességét.
  3. A szederben rejlő antioxidánsok késleltetik a bőr öregedését és javítják a bőr feszességét.

csadri

2019. január 4.

Engem ez is csíp, allergizál :( Nem tudom melyik összetevő lehet, pedig még sárga pöttyös sincs benne :( Talán a második helyen szereplő alkohol a ludas. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Fujituli

2018. december 25.

Sokan mondták, hogy büdös. Szerintem kifejezetten jó illata van. Olyan fajta gyümölcsös, amin érződik, hogy nem mesterséges illat. A textúrája krémes, de nem nehéz. Az adagolóját kifejezetten kedvelem, így a krém nem romlik, mint amikor tégelybe rakják a cucclit. Sokáig elég, a bőrömnek pedig nem okozott semmi pattanásszerű bajt. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

Rhya

2017. július 26.

Éjszakai hidratálót kerestem, ami nem annyira nehéz így nyárra, mint az Ultrabland, és azt hiszem sikerült megtalálnom az igazit.
Elsőre kicsit furcsa illata van, de megszokható. Nem nehéz a bőrnek, gyorsan beszívódik.
Reggelente szeretek a tükörbe nézni, amióta Mossát használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Reggelente szeretek a tükörbe nézni, amióta Mossát használok.

petoandika

2015. október 28.

Gondoltam teszek vele egy próbát, így hát megrendeltem. Elég fura illata van, meg kell hagyni, mondhatni büdös (meg lehet szokni, utána már egész kellemes). Jó gyorsan beszívja a bőröm, reggel pedig mikor felkelek nagyon puha, bársonyos a bőröm. Szóval csak jót tudok róla mondani. :) A bőrfiatalító hatását nem tudom megmondani, hisz én nem emiatt használom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Squalane eo 1 0