Mother Dirt

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somogyirobert, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az első és egyetlen arc és test tisztító, amely támogatja a mikrobiomák működését. Testünknek igenis szüksége van a baktériumokra, melyeket szappan és egyéb tisztítószerek használatával lemosunk megunkról. Ezzel a készítménnyel támogatjuk a bőrünkön lévő organizmusok működését, így az ellenálóbb lesz az időjárásnak, szennyeződéseknek, fertőzéseknek.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract