Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk.

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Afrika lenyűgöző színei egy kollekcióban!

PAncsi79

2018. április 7.

Állagban nem látok különbséget a többi Moyra lakkhoz képest, csupán a színek miatt lett külön kollekció.
Ami azt is jelenti, hogy ezek is beváltak ugyanúgy, mint a többi Moyra termék. A napsárga szín igazi nyári vidámság, a fuxia rózsaszín pedig nemcsak lakkozásra, de nyomdázásra is bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Ciklon3

2017. augusztus 27.

A képen látható 3 szín van meg belőle. Gyorsan száradnak. Szép telített színek :) Valószínűleg a többi árnyalat is így viselkedik. Bátran tudom ajánlani

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

egetoerika

2017. április 9.

Napsárga van. Kitűnő, ahogy előttem többen is írták!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Napsárga van. Kitűnő, ahogy előttem többen is írták!

snowyfairy

2017. január 12.

A zöld színűt vettem meg. Hihetetlenül pigmentált lakk, gyönyörű árnyalatban. 1 rétegben is szépen fed. Nyomdázásra is alkalmas, mint a legtöbb Moyra lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Lina14

2016. október 18.

A pitaya az egyik legszebb középlila a világon, gyorsan szárad, egy rétegben fed, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Olanzsahlef

2016. augusztus 12.

Nekem mindig is a kedvenceim között voltak a Moyra körömlakkok, szerintem egy 25 db már van nekem 😃 Gyorsan szárad, tökéletesen fed és nem utolsó sorban olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Audrey80

2016. augusztus 12.

Hasonlók a többi Moyrához, csak a színe miatt külön kollekciós. Mivel imádom a Moyra lakkokat, ezért ötös. A zöld, sárga és lila van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Glara

2015. október 4.

Egy rétegben is teljes fedést érhetünk el, csodaszép krémes, nagyon élénk és igazán kivételes árnyalatai vannak. A csodazüld, a furasárga és a pink-piros keverék boldog tulajdonosa vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

AranyAgi

2015. szeptember 11.

Fantasztikusan élénk, és erőteljes színei vannak. Gyönyörűen fed, és gyorsan szárad. Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol