Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: bvlgari001, az összetevőket feltöltötte: missmisfit, Módosítva: 2015. február 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Moyra díszítő körömlakk. Kiválló kellék műkörömépítéshez, körömdíszítéshez, manikűrhöz.

Timcso

2016. február 7.

Nekem egy arany csillámos darab van meg belőle, úgyhogy mint klasszikus értelmeben vett fedésről nem tudok beszámolni. Nagyon praktikus a hosszúra kialakított ecsete, könnyen tudok vele dolgozni és viszonylag gyorsan szárad. Egyik bajom, ami csak ízlés kérdése, a gagyi csomagolás. :/ Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem borzasztóan néz ki. A másik problémám az abból adódik, hogy ugye minden körömlakk elkezd egy bizonyos idő után besűrűsödni, de ezt lakkhigítóval könnyedél orvosolni tudjuk. Nos ezt sajnos higító segítségével sem tudtam megmenteni, így megmarad kissé nyúlósnak, nehezebben kezelhetőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

bugosgizi

2015. július 31.

Ez valami hihetetlen... Nem bírom lerobbantani a körmeimről. Ha ne adja ég le akarom szedni körömlakklemosóval egyszerűen a színanyagot oldja le de a csillámot csak komoly dörzsölés mellett lehet leszedni. És az a gyönyörű rezes árnylat ami nekem van... Igazán megéri az árát. :)
Tesztelem és ma tartok a 6. napnál és pont olyan mint mikor felkentem. ^^ Pedig mindenféle házimunkát végeztem. Más esetben ilyenkor már csak pár kis folt árulkodna a körmömön hogy nekem egykor ki volt festve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Audrey80

2014. december 19.

A fehéret vettem hópihefestéshez :) Gondolkozom az ecset méretre vágásán, nekem túl hosszú és emiatt túl hajlékony, de egy ideig szenvedek még vele :)
(De minek bele ennyi piros pöttyös összetevő, a sima Moyra lakkban nincs.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

(De minek bele ennyi piros pöttyös összetevő, a sima Moyra lakkban nincs.)

skorpió

2014. január 20.

3 színben vettem, mindegyik csillámos lakk. Valóban kicsit híg, 2-3 réteg kell a tökéletes fedéshez, de ezt elnézem neki, olyan szép színek.
Az ecsete szuper! Nagyon jól lehet vele igazi vékony vonalat húzni, mintákat rajzolni. Nem igazán értem azokat, akinek vékony a dekorlakk ecsete, hiszen szerintem egy dekorecset sosem lehet elég vékony! :) Ha esetleg elfogyna: az ecsetét akkor is meg fogom tartani, annyira szeretem.
A beszáradástól kissé tarok, mert írtátok, de egyelőre nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

A beszáradástól kissé tarok, mert írtátok, de egyelőre nem tapasztaltam.

szerpentin_b

2013. december 31.

Nekem ilyen rezes színű van. Nagyon klassz. Hátrány hogy kicsit híg. A száradási idő korrekt. Kicsit valóban nehézkes ezzel a vékony ecsettel felvinni de azért nem rossz. :) A tartóssága átlagos. Mint a többi ilyen típusú lakknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Madi

2013. december 30.

Irtó gyorsan beszárad/becsomósodik, nem tudom, vajon nem gondoltak rá a készítők, hogy sokat fog ez a lakk levegőzni az aprólékos részletek pingálása miatt? Az ecsete meg lehetne rövidebb egy kicsit. A körömbélyegző fényévekkel jobb minták készítéséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

dori010

2013. július 10.

Lilás csillámos van meg.:) Gyorsan szárad, de kicsit lehetne vastagabb az ecsete, mert így alig látszik a csík, de meg vagyok vele elégedve.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 10.

EperLilla2

2013. április 28.

Én vettem egyet kb. 250Ft-ért és nagyon jó megéri nagyon jó kis mintákat lehet vele csinálni :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

-Lili-

2013. április 8.

Fehér,fekete,ezüstös csillámos,piros csillámos és lila csillámos van meg.
A fehér kicsit gyorsan szárad (nem is gondoltam volna,hogy egyszer ilyet mondok egy körömlakkra) de alapjában véve ez az egyik legjobb dekorlakk,amivel dolgom volt. :) 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

Fehér,fekete,ezüstös csillámos,piros csillámos és lila csillámos van meg.

Nicu

2013. január 9.

Volt ilyenem jó pár színben. Szerettem, szép, precíz vonalakat lehetett vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Hidratálók: Ethylene Glycol