Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzgyujto, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Maximális fedőképesség, nagyon magas pigmentáltság, tökéletes, erőteljes színek. Száradás után sem veszít a fényéből, könnyen kezelhető és pigmentáltságának köszönhetően rendkívül takarékosan lehet felhasználni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

n.tima

2016. április 27.

Tényleg megéri az árát, szép erőteljes színek. A leírása teljesen tükrözi a valóságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Nicole88

2013. július 15.

Egyetértek az előttem "szólóval", és itt is ugyanazt tudom elmondani, amit a 3D-s akrilfestéknél: Nagyon szeretem a Moyra akrilfestékeit, a kiszereléshez képest kedvező az áruk, nagyon sokáig elég egy tubus, és szépen fed vékony rétegben is. A színeket könnyen lehet keverni egymással, a végeredmény is mindig szép. Semmi negatívumot nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

szansza0518

2013. július 11.

Én egy mozdulat akril festéshez használom. Erőteljes színek, tényleg nagyon pigmentált, és igazából minden igaz rá amit a leírásban írnak róla. Valamint megéri az árát. Szóval érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 11.

Színezékek: Pigments

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.