Moyra

Ár:   520 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tgerika74, Módosítva: 2017. január 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselé hatású fedőlakk gyönyörű fénnyel

DoraDe

2017. október 19.

Szép fényes lenne, de... nekem nagyon lassan szárad. Ha este lakkozok, lefekvés előtt 1-2 órával, akkor másnapra párnanyomatos lesz a körmöm. Plusz elkezd berepedezni elég hamar. Próbálkoztam vele kb 1 hónapig, de azt hiszem, hogy elválnak útjaink.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Valika96

2017. június 5.

Egyszerre nagyszerű és szörnyű is.. Esetemben gyorsan szárad, csodás fényt ad a lakknak, nyomdázásnál ez az egyetlen fedőlakk, ami nem maszatolta el a mintát! De sajnos már másnap berepedezik, és amilyen szépen kifestettem a körmömet, ez mind hiábavaló így.. :( Most próbálom azt, hogy egy rétek gel look top coat, egy réteg fast dry top coat.. Mivel több a pozitívum, csak egy csillagot vonok le!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Vzsl05

2017. május 31.

Még 2 rétegben sem érhető el vele gél hatás, ráadásul lassan szárad és már az első napon elkezd repedezni a köröm felszínén. Az egyetlen pozitívuma az, hogy ecsete és állaga miatt könnyű a felvitel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Zsui

2017. február 14.

Nekem nem vált be. Ha használom akkor pattog a körmömről a lakk, ráadásul már második nap. Ha csak simán lakkozom akkor kopik, nem pattog, az sem szép igaz de úgy tovább tart a lakkozás. Amúgy nagyon szép fényes lesz tőle a körmöm de hát ez kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 14.

tgerika74

2017. január 19.

Minden körömlakkom fölé ezt használom, így - ha nincs uszodázás - kihúzom vele a hetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.