Moyra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Underbelly, Módosítva: 2014. február 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Keratintartalmú nagy hatásfokú körömerősítő lakk, melynek használatával a körmök erősebbek és ellenállóbbak lesznek.

Kiszerelés: 12 ml

Lisana

2020. január 4.

Első használatra bevált, viszont 2. alkalommal teljesen tönkretette a körmeim... Lemezesen kezdett levalni a felső réteg, előtte csak konnyen beszakadt. Először nem ennek tudtam be, hiszen elsőre nem volt semmi gond. Aztán ezt csinálta 3. és 4. alkalommal is. Bár inkább csak ne csinált volna semmit... Több esélyt nem kapott.
Most fedőlakként használom körömnyomdára. Ennyi rétegen át már nem tud kárt tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

DawnMelody

2016. október 10.

Világ életemben gyenge, vékony körmeim voltak, irtó sok mindent kipróbáltam már, étkezési szokások változtatásain át vitaminszedésen keresztül a körömre kenhető vackokig...de sajnos ez a lakk sem segített, sőt. Ez egy förmedvény. Úgy szétcseszte a körmöm egy nap után (!), hogy az lenyűgöző. Szanaszét tört, repedt, rétegekben jött fel...Borzasztó! Ilyen sose volt még előtte, pláne ennyire...Anyukámnak megtetszett, hogy szép fénye van a körmön (amivel egyetértek), ő használgatja, neki ugyan egészségesek a körmei, de elmondása szerint nem lát semmi erősítő hatását, de jól mutat a körmön. Szeretem ezt a márkát, így ez nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

wsVIII

2016. szeptember 25.

Fantasztikus körömerősítő potom pénzért. Néhány használat után érezhetően erősebb körmöket eredményez, a lemezesedésen hamar segít. Irtó gyorsan szárad, és nem mellesleg kiváló alaplakként is funkcionál. Egy jó fedőlakkal kombinálva (pl. Catrice Gel Like 2in1 Base&Top Coat) 1 hétig gond nélkül kibírják a színek a körmeimen házimunka mellett, minimális pattogzás egyedül oldalt a festés szélein tapasztalható, ahol esetleg nem olyan tökéletes a fedőlakk fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

kea

2016. március 22.

Nem is tudom, hogy jöttem rá, de megvan a tuti megoldás :) Egyik nap felkenni mint alaplakkot és csak másnap kenni rá a színes körömlakkot. Amióta így használom, szinte megduplázza a lakkok tartósságát. Ha a klasszikus módszer szerint használtam, tehát alapoz, megszárít, majd színes lakk, gyakorlatilag a második napon vállalhatatlanok voltak a körmeim.

Jót tesz a köreimnek, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 22.

Jót tesz a köreimnek, újra fogom venni.

nadalandy

2016. január 24.

Most járok az üvegcse felénél.
Eleinte kenegettem, kenegettem, semmi. De tényleg semmi hatás. De kb. egy hónap után, kb. most már fél éve használom és bomba erősek a körmeim. Sosem törik le, vagy szakad be. És nem teszek többet, mint körömlakklemosás után, ezzel jó alaposan bekenem, illetve alkalmanként egy Coconutoil ajakápolójával ebekenem a szárazabb körömágybőrt és ennyi. Nincs rózsapálcikás mokólás , sem más körömerősítő, sem más körömdolgos feladat. Csak ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Most járok az üvegcse felénél.

Anett0707

2015. november 18.

A kép alapján pont nem ez az a körömerősítő, nem tudom ki találta ezt ide rakni :D A lényeg, hogy szerintem hatásos, tény hogy nem mutat szépen, alap lakknak egyáltalán nem alkalmas, DE egy napig ha rajta hagyod a körmödön, már a következő alkalomtól lehet érezni, hogy erősödik a körmöd. Amikor erről a köröm erősítőről áttértem egy másikra, egyből érezhető lett a hiánya. Gyengült a körmöm, folyton letört, vagy jöttek felfele a lemezkék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Lyah

2015. november 10.

Először is nekem nem olyan, mint a kèpen, ugyan rózsaszínes, de àtlàtszó. Egynek jó, újra nem veszem, a következők miatt: felkenve nem sima a felület, valahogy olyan furcsa, nèhol ragyàs, nèhol mintha homokszemek lennènek benne. A másik bajom vele, hogy alapkènt nem hasznàlható, nekem valahogy nem akar rajta megszàradni semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

doradegyrmt

2015. október 31.

Nagy segítség volt ez a körömerősítő, miután leszedettem hosszútávra a műkörmeimet, jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

Nikonik

2015. október 27.

Ha lehet így fogalmaznom akkor az eddigi legnagyobb csalódás a márkától ez a termék! Az itteni jó vélemények alapján vettem meg,de egyszerűen borzalmas! Egy körömerősítővel szemben nekem csak annyi az elvárásom,hogy lehessen alapként használni lakkozáskor illetve,hogy azért észrevehető legyen a használata(csodát nem várok természetesen). Viszonylag erősek a körmeim és ezért is megdöbbentő ez a termék,mert a hosszabb távú használata mellett annyira gyengék lettek a körmeim és úgy be tud szakadni mint még soha és ráadásul nagyon hamar besűrűsödött! Próbaképpen másik terméket használtam és a fenti problémák egy csapásra eltűntek tehát sajnos ő volt a ludas! Ha lehetne mínuszban pontozni akkor megtenném...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Danielle

2015. február 6.

Én már az első használat után is megszerettem,nagyon jól teszi a dolgot,nem csak erősödik a körmöm de gyorsabban is nő! Minden héten egyszer befestem és ráfestek egy színes körömlakkot is.Még csak háromszor használtam,de kőkemény lett tőle a körmöm.Ezelőtt egy kicsit betudtam hajlítani és állandóan beszakadt! Most három hét alatt egyszer se szakadt be!!! Az ára kb 400 ft körül van,teljesen megéri.Én az Aréna Pláza a Pink Beauty üzletébe szereztem be.Biztosan újraveszem!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 6.

Hidratálók: Ethylene Glycol