Moyra

Ár:   350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucacica, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömkiegyenlítő egy speciális alaplakk a körömfelület tökéletes kiegyenlítéséhez. Kiváló kellék műkörömépítéshez, körömdíszítéshez, manikűrhöz.

jkrisztie2

2018. július 19.

Ettől az alaplakktól durván sárgák lettek a körmeim , nem akartam elhinni, mikor lemostam! Amúgy jó alaplakk lenne , de így azonnal kuka. Maradok a jól bevált alaplakkjaimnál, azok megvédik a körmeimet és szép fehérek maradnak, pedig sokat lakkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Magnolieae

2017. július 9.

A színe nem teljesen egyenletes egy rétegben használva, kissé csíkos, de alapozóként, jól fedő szín alá kenve elég, ha a felület egyenletes. Viszonylag gyorsan szárad , kissé híg az állaga (ez okozza az előbb említett hibát is). Összességében elégedett vagyok vele, a feladatát teljesíti, egyenletessé teszi a lakkozáshoz a körmöket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

snowyfairy

2016. december 31.

Update:
Sajnos le kell pontoznom, mivel az üvegcse alját nem érem el, így kénytelen vagyok kidobni. Fél éve van meg és már nem akar rendesen megszáradni, sőt úgy veszem észre, hogy a színes lakkoknak a nedvességét is beszívja és lecsuszik a lakk a körmömről, pedig nem puhák a körmeim.

Nagyon szuper alaplakk! A legjobb, amit valaha használtam. Gyorsan szárad, szép a színe . Nagyon remek alap bármelyik lakkomhoz, simán kibír 6 napot a manim. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Update:

vattacukorrr

2016. október 15.

Az egyetlen alaplakk, amit használok. Amióta használom, azóta sokkal tartósabb bármelyik lakkom, de kifejezetten a Moyrák. Szépen kiegyenlíti a körmöm felszínét, és nagyon jó tapadást biztosít a felé kerülő színnek. Ilyen ár mellett biztosan nem fogok más alaplakkot keresni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

dizabella01

2016. október 4.

Kedvenc! Nekem a fehér változata van meg, Moyrás lakkokal használom, így nagyon jól teljesít:
- használata megakadályozza azt, hogy besárguljon a lakk alatt a köröm
- szépen kiegyenlíti a köröm felszínét, így könnyebben terül rajta a lakk
- önmagában is hordható, diszkrét fehéres fényt ad a körmöknek
- kellemesen folyékony az állaga, nem sűrűsödik be hamar
- tartós a manikűr
- olcsó
- lassan fogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

- használata megakadályozza azt, hogy besárguljon a lakk alatt a köröm
- olcsó
- lassan fogy

hime0033

2015. október 1.

Szeretem használni, kellemes színe van (akár önmagában is használom) és tényleg szépen egyenlíti a köröm felszínét. Szépen terül rajta bármilyen lakk, és eddig úgy veszem észre, hogy tartósak is vele, bár nekem azért szoktak pár napot bírni a lakkjaim, kivéve az extra rossz minőségűek...sok esetben pl. elég volt egy réteg is a színes lakkból, ha ezt használtam, tehát engem eddig meggyőzött, reméljük ez így is marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Regi84

2015. szeptember 23.

Nekem nagyon bevált, szépen lehet rá felvinni a színt, gyorsan szárad. Nekem a fehér van meg, ami kb színtelenre szárad a körmömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

n.tima

2015. május 16.

Ez a lakk nem hiányozhat a készletemből soha. A feladatát tökéletesen ellátja, ez mellett nagyon kellemes színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

LauraDorina

2015. március 12.

Ez a kedvenc árnyalatom, de nem a kedvenc lakkom. Még is ezt használom, mert 1600 Ft-ot fogamat szívva kiadtam körömlakkra(márkás termékre) , lehet nem pattogott le hamar, de két lakkozás, azaz 2 hét után besűrüsödött... ez lehet 5 napot bír ki, lassan szárad, de az üveg 3/4-ét elhasználom mire besűrüsödik nekem. 300 Ft-ért egyenlőre megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 12.

lumena

2015. február 26.

Évek óta ezt használom, szépen kiegyenlíti a köröm felületét,gyorsan szárad és jól terül rajta a körömlakk. Úgy tapasztaltam tartósabban maradnak fenn a lakkok a körmeimen, ha használom. Homoklakkokat is tartósabbá tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.