Moyra

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: Betty, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az UV fényre kötő zselék és a hagyományos körömlakkok előnyeinek egyesítése. Használata egyszerű, akár a körömlakké, mégis az UV zselé tartósságával rendelkezik. Legalább 2 hétig a körmön marad anélkül, hogy lepattogzana. Természetes és épített körömre egyaránt használható. Egyszerű az eltávolítása. Szinte végtelen számú színárnyalat hozható létre 2 különböző szín egymásra festésével.

Kiszerelés: 15 ml

bbia93

2017. december 28.

Nem igazán vagyok megelégedve vele... 3 színem van belőle, az egyikkel semmi gond nem volt, a másik kettőt viszont vissza kellett vinnem, mert nem kötött meg szerencsére kicserélték, és most mindegyik megköt a körmömön. 10 nap után kezd lekopni, addig bírja. Eltávolítása nehézkes, többet kell várni a leoldó folyadékkal, mint másik lakkoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

kivike

2015. június 12.

Nagyon jó géllakk, LED lámpa alatt is tökéletesen köt, sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 12.

Nagyon jó géllakk, LED lámpa alatt is tökéletesen köt, sokáig bírja.

Krémmániás1106

2013. augusztus 29.

nagyon jó lakk,én nagyon szeretem. könnyű vele dolgozni,pedig nem vagyok körmös.sosem pattog le.kb 3 hetente csinálom a körmeim,mert akkorra már nagy a lenövés, de semmi baja nincs ezen kiívül,pedig mosok főzök takarítok és néha rágcsálom is a körmeim :D 5csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 29.

necra

2013. augusztus 21.

Nem vagyok körmös. A Körmkikötőből rendeltem egy kezdő szettet és az ott leírtak alapján készítem a lakkzselét. Sose pattog le, lenövésig bírja. Nem egy hét! Attól függ mikor unom meg. Viszont nekem nem oldódik le, hanem csiszolni kell, de még így is sokkal jobb, mint amit korábban próbáltam (moonsnails, CN)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

extraj

2013. május 15.

Korrekt ár és érték arány. Megfelelően használva elég tartós,de ehhez előtte normálisan elő kell készíteni a körmöket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

sün

2013. április 28.

Most először van gél-lakk a körmömön, eddig meg vagyok vele elégedve, bár csak 3 napos.
De egy körömlakk már 3 nap után lepattogzik, még a márkás is.
Nagyon szép fényes. Nagyon kíváncsi vagyok, meddig bírja, majd frissítek!
A körmös szerint a legelső alkalom nem olyan tartós, mint utána, de nem tudta megmondani az okát.
És azt is mondta, hogy ez a Moyra nem oldható le, csak lereszelni lehet. Tényleg így van?

2013.04.19. Ma egy hetes, és még semmi baja.

Update: épp 2 hétig bírta. Reméltem, h tovább fogja, de így jártam. A széleknél elkezdett felválni. Ha mindig járni kell 2 hetente, az nagyon nem jó, többe kerül, mint a műköröm töltése, és nincs is időm 2 hetente menni. Még csinltatok, mert tetszett, de 2 hét kevés!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

De egy körömlakk már 3 nap után lepattogzik, még a márkás is.
Nagyon szép fényes. Nagyon kíváncsi vagyok, meddig bírja, majd frissítek!

2013.04.19. Ma egy hetes, és még semmi baja.

tuzgyujto

2013. április 15.

Egyszer csinálták ilyennel a körmömet, az egyetlen pozitívum a színe volt. Gyönyörű barnás-olívás, csillámokkal, imádtam. Viszont egy hét alatt lepattogott és undorítóan beszínezte a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 15.

extraj

2013. február 18.

Nagyon jó. Szépen fed,tartós, és rengeteg színben kapható. Könnyű használni,mint egy körömlakkot, de sokkal tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

honey021

2012. augusztus 28.

Én nem szerettem, bármit csinálhattam összehúzódott a körmeimen, le is cseréltem egy másik márkára és az érdekes módon szuper lett az első alkalommal. Azóta változott az üvegcse, azt viszont nem tudom hogy jobb lett-e a minősége. De legalább az ára olcsóbb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

FF

2012. február 24.

Imádom a lakk zseléket. Tökéletes keveréke a körömlakknak és a zselének. Az eltávolítása kicsit macerás, de könnyen használható és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.