Moyra

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: nailboxbybetty, Módosítva: 2014. november 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A lakkzselék alapozó- és fedőrétegeként alkalmazandó zselé.

Kiszerelés: 10 ml

Mona01

2018. január 16.

Nagyon elégedett vagyok vele. Valóban híg, éppen ezért vékonyan kell felvinni. Én kéthetente váltok színt, addig nagyon szép fényes, tartós. Iszonyú sokáig elég kétheti használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

n.tima

2016. április 27.

A céljának megfelel bár rá kell jönni a helyes használatra. Vékonyabb kell kenni. Gélfixálót kell használni a végén és nem lesz ragacsos, de elég matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

GothicLucia

2016. január 18.

A folyóssága miatt nagyon vékonyan és a szélekre figyelve kell felkenni, különben könnyen lejön vagy felpúposodik. A teteje nekem is mindig ragacsos marad,ezt vagy körömlakklemosózom vagy rákenek a ragacsra normál sima körömlakkot és azt hagyom keményre száradni. Ha sikerül rendesen felvinni akkor kb 3 hétig oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

doreszka94

2015. február 12.

Első géllakk Moyra-s, de nekem annyira nem vált be. Hiába használok alá nailprepet meg primert, de a szabadszélnél másnapra már felválik, így nem tartós. Nehezen köt meg, a teteje mégis ragacsos marad és elcsúszik rajta a színes géllakk. Nekem nagyon nem jött be, többet ilyet biztos nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

FerJuci

2015. február 12.

Most, hogy tudom, hogyan kell helyesen használni, nagyon szeretem. Annyi a lényeg, hogy nagyon vékonyan kell felvinni ezt is és a színeseket is. Ehhez pont jó a kissé folyós állag, a sűrűbbet nehezen lehetne kis mennyiségben eloszlatni. Jelenleg is ez van a körmeimen, egy vörös színt kiegészítve. Még nem látok kopásnyomokat, vagy sérülést, pedig használom a kezeim. Fedőlakként jól zár és szép fényt ad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Akane

2014. február 2.

Szeretem a moyra géllakjait, a színesekhez jó alap, szép fényt ad, nagyon ritka, hogy valami nem oké vele, de akkor általában velemi extrém sérülés az oka. Jó lenne ha ők is hoznának be egy réteges fixálás mentes termékcsaládot, mert akkor csak tőlük venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

nikike

2013. december 3.

Kb. egy eve hasznalom es harom hetente ujralakkozom a kormeimet. Nagyon szeretem, tartos pedig hasznalom a kormeimet rendesen, dolgozom vele, ami majdnem olyan, mintha egesz nap mosogatnek... elegedett vagyok vele nagyon, nalam 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

biharianiko01

2013. december 1.

Első ilyen lakkom és nem rossz, viszont folyik nagyon... és így volt h 2 nap után csináltam újra vagy rögtön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Krémmániás1106

2013. augusztus 29.

nagyon jó, én nem csak moyra zselé lakkal használom,de más márkával is tökéletesen működik.nagyon szép fényes marad,de vigyázni kell a felvitellel, ugyanis tényleg eléggé folyik...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 29.

necra

2013. augusztus 21.

Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Én nagyon szeretem!

Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)