Moyra

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Praktikus, ecsetes kiszerelésű körömerősítő lakkzselé alap az erős és tartós körmökért. Használata vékony természetes körmöknél javasolt. Zselé alapréteghez hasonló keménységet biztosít. Használható bármely tetszőlegesen választott Moyra Lakkzselé, Moyra Mini Lakkzselé alá alaprétegként.

LED kötési idő 30 sec

UV kötési idő 2 min

Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)