Moyra

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scintilla, Módosítva: 2016. május 13.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Köröm előkészítő folyadék, vízelvonó és tapadást elősegítő.

Ennie86

2018. október 5.

Szerintem a körmeim katasztrofális állapota miatt pattogott le az 1 hetes gél lakkom. :( Semmiképp se őt hibáztatom, mert teljesen jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

scintilla

2016. május 1.

Több éve használom, mivel porcelán saját köröm megerősítésem van, már csak töltöm. Az biztos, hogy szükség van rá, mert próbáltam nélküle, de levegős lett.
Nagyon-nagyon sokáig elég, szerintem akkor veszek újat, ha lejár a szavatossága.(még másfél év) Savas és mentes primerrel használom, sose vennék drágábbat, nem akarok marketingre költeni. Kifogástalan, a csomagolása is cuki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate, Isobutyl Acetate