Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges textúrájú körömlakk, amellyel a csillogó homokhoz hasonló hatás varázsolható a kezekre.

Ad-Namah

2019. szeptember 14.

Nagyon szerettem a lakkokat, amikor ez divatos volt, nagyon szép színei voltak, két rétegben fedett és nehezen jött le, kb mint egy nagy csillámos lakk. Nagyon hamar beleszáradt az üvegbe, és sosem értem az aljára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Fairy0124

2018. május 9.

Olyan hatása van, mintha csillámporba nyúltam volna, nagyon szép! Tartósságát tekintve átlag 3-4 nap...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

mumini

2018. március 15.

Nekem a 853-as Jasmines wish van meg ami egy gyönyörű türkizes árnyalat. Egy rétegben tökéletesen fed és egy hetet simán fentmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Pocok96

2018. március 3.

Nekem már 2 réteg is bőven fed. Egy arany/homok színű lakkom van, inkább ünnepekkor szoktam használni, de akkor nagyon szeretem, mivel tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Eszty95

2018. február 15.

Kicsit nehezen fednek (4 réteg kell!!) , de tartósak és gyönyörű a színük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Kicsit nehezen fednek (4 réteg kell!!) , de tartósak és gyönyörű a színük.

Sarkanyka01

2017. december 6.

Azért adok csak 2 csillagot, mert nagyon nehezen kenhető és másnap már nagy mennyiség lekopik. A színe és a száradási ideje viszont jó illetve gyors.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

egetoerika

2017. április 9.

Színei nagyon jók, tartóssága is megfelelő nekem. A sűrűsödésen a kifejezetten erre a problémára kifejlesztett hígító pár cseppje segít. (Körömlakk lemosóval nem érdemes, mert az oldja!) Azért kár lenne kidobni. Ilatszer üzletekben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

alexandra326

2017. február 23.

Az arany színű van meg, a színe csodaszép, új korában az állaga is jó volt, tartóssága átlagos. 3/4-ig van az üveg, de már olyan szinten sűrű, hogy alig lehet használni. Megpróbálok vele valamit kezdeni, mert kidobni sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

petrezselyem

2017. január 7.

Elégedett vagyok a termékkel, nekem is a Jasmin's wish van meg. Kétféle alaplakkal is próbáltam, egyszer az astor make me strong, most pedig a miss sporty nail expert 5 in 1 van alatta. Az astor alaplakkal már a 2. napon lehullott egy kis lakkdarab a körmöm közepéről (!!) illetve a körömvégek kopottak voltak, tehát azt hittem hogy ezzel van a baj - de a miss sporty alaplakk mellett már 4 napja rajtam van és szinte kitűnő állapotú. Lemosni könnyebb, mint más homoklakkokat. Azt hiszem jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

zorica85

2016. december 23.

Egy feketét vettem belőle a sugar sand verzión felbuzdulva. Most ez van a körmeimen, ma kentem fel. A homokhatás rendben van, de lehetne kicsit csillogósabb is részemről. Valamint kicsit folyósabb az állaga, mint az említett típusnak, nekem a sűrűbb állag jobban bejön. A tartósságra kíváncsi leszek, legközelebb a lábaimon is kipróbálom. Én már csak ezt a feketét és a kékeket találtam az áruházban, ja és a szürkét, de az nem jött be. A kékeken még gondolkodom vajon kihasználnám-e, mert az a türkizes az aryn csillámokkal nagyon jól mutatott az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Propyl Acetate