Moyra

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. július 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Több színben irizáló csillogásuk különlegessé varázsol bármilyen alapszínt.

Lina14

2020. június 1.

Nekem sok-sok színem van ebből is meg a régebbi kivitelből is:
A csőrösből megvan a 07 ezüst holo és a 08 rózsaszín alapban lévő kékes-zöldes fényű.
A régeddi fajtából pedig a 12 korall-arany, 18 piros, 20 burgundy-bronz és 27 zöld holo.
Működik Sima lakkal ís, de valószínűleg gél lakkal a legjobb. Szép fénye van, de issza a sima fedőlakkot, érdemes 2 réteget fölé rakni, hogy egyenletes(ebb) legyen a fülelte és fényes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Nekem sok-sok színem van ebből is meg a régebbi kivitelből is:

marysidehouse95

2020. január 20.

Műköröm zselén szépen lehet vele dolgozni, a tartója praktikus, sokkal kevesebb ment kárba, mint a tégelyes csillámporok esetén. Az ára kedvező, ahhoz képest, hogy sok helyen 2 g-ért kérnek még többet. (Cyristal Nails porok 2000-nél kezdődnek és 3g ha jól tudom)
Szóval mindenkinek ajánlom aki zselével körmözik. Akár otthon magának, akár szalonban profiként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.