Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk finom pasztelles színekben, lágy fénnyel - akár a valódi selyem!

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

random

2018. december 8.

én ebből a London árnyalatra csaptam le, szerintem szép és különleges lakk magában is, bár én ha már lakkozok, akkor általában díszítek is. egy hibája van: nagyon gyorsan megkopik a körömvégeken. először azt hittem, hogy a lehúzható alaplakkommal nem jön ki, de mindegyik alaplakkommal gyorsan kopik. át ez van :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

mumini

2018. március 15.

Tényleg olyan mint a valódi selyem. Nekem a Sidney árnyalat van meg és imádom, szolíd és elegáns, mégis különleges. Az ár-érték arányban kíváló, nem csíkoz, gyorsan szárad, könnyen eloszatható a körmön és egy hetet bír kopás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

egetoerika

2017. április 9.

Egyedülálló, különleges, gyönyörű színek. Nagyon jó ár-érték arány. Gyorsan szárad, könnyen eldolgozható, tartós. Mit is várhatunk el még egy lakktól? Nálam abszolút kedvenc a márka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

PAncsi79

2017. február 7.

Több színt is megvásároltam belőle, mert gyakran hordok visszafogott, rózsaszín körmöket.
Az egyetlen, ami nem tetszik benne a mattra száradó finish, de mivel mindenre kenek fedőlakkot, így nem okoz problémát, hisz nem kell matt körmökkel szaladgálnom.
Gyorsan szárad, két rétegben szépen fed, nail artok alá csodaszép alap, ár-érték arányban pedig szuper körömlakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

kalmaniki

2016. március 6.

Elsőkènt a Madrid árnyalatot szereztem be, csodaszèp nude szín, selyemfènyű, pillanatok alatt mattra szárad. Szerintem nagyon szèp színekben kaphatók, beszereztem mèg a London ès a Paris árnyalatokat is, mindennapokra tökèletes, szolíd, ápolt hatást kelt. Rajtam 4-5 napig bírja kopás nèlkül, szóval elèg tartósnak mondható. 510 Ft-èrt szereztem be egy fodrászkellèkes boltban. Nagy kedvenccè vált ez a körömlakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

iamzso

2016. február 28.

Nagyon tetszik ez a szaténos matt finishe, amivel még talán semmilyen másik lakknál nem találkoztam, meg a gyönyörű színei is. Tartósságra persze nem ez a legjobb lakk a világon, de egy pár napot kibír. Eddig egy árnyalatban van meg, de régóta tervezem, hogy beszerzem másik színben is. A különlegessége és a nude színek iránti szeretetem miatt ez nálam csak 5öst kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

Sumire

2016. február 28.

Madrid árnyalatban van meg, és én meglepődtem, hogy mattra szárad. :/ Szerény véleményem szerint undorító ez a matt hatás, de fedőlakkal (amit amúgy is használok) javítható az eredmény. Mindenhová tökéletes ez a szolid, visszafogott árnyalat. Remekül lehet dolgozni vele, és szinte másodpercek alatt megszárad. 2 réteget vittem fel, de meg merem kockáztatni, hogy akár egy rétegben is működhet. Összességében jó kis lakk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Dius1991

2015. június 29.

Update: Azóta beszereztem a London és a Paris árnyalatot is, és imádom őket! Gyakran használom mind a hármat! :) Jól eltalált színek, szép finish, kitűnő minőség, remek áron. Ennél nem kell több! :)
Mint mások előttem, én is a Madrid árnyalatot vettem meg, s meglepődve tapasztaltam, hogy mattra szárad. De így is gyönyörű, sőt... :) Nagyon tetszik a színe, szép a finishe, nem csíkoz, bőven elég a két réteg is. Nem is volt 400 Ft. sem, úgyhogy maximálisan megérte! Azt hiszem, beszerzek még más árnyalatot is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

necra

2015. június 28.

Csodaszép, kár, hogy 1 napot bír ki :(( Sidney árnyalatom van
Ui. Borzalmas h naponta frissíteni kell. Hiaba szep felkenve. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Csodaszép, kár, hogy 1 napot bír ki :(( Sidney árnyalatom van
Ui. Borzalmas h naponta frissíteni kell. Hiaba szep felkenve. Kuka

jekatyerina

2015. június 21.

Nekem olyan mintha műanyaggal lenne bevonva tőle a körmöm, de ez nagyon tetszik, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Styrene

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.