Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó, homokhatású körömlakk, vibrálóan élénk színekben.

Audry1

2019. szeptember 21.

A zöld és sárga színben van meg nekem. Sajnos ezekben csalódnom kellett, ugyanis nagyon vizes hatásúak, nem elég sűrű a lakk sem, így nagyon sok rétegben kéne magamra kenni belőlük, ami az életben nem száradna meg. Maga a szín mindkettőnél nagyon tetszik és szép lenne, de sajnos részemről a korábban írtak miatt használhatatlanok. Először csalódtam a Moyra lakkokban, pedig eddig sosem volt rá példa, egyedül talán a világosabb színű termékeiknél fedeztem fel hasonló problémákat, viszont annyira nem szoktam olyanokat venni, nem az én világom.
Nekem sajnos ezek az élénk, neon színűek 1 csillagot érnek! Kár értük! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Nekem sajnos ezek az élénk, neon színűek 1 csillagot érnek! Kár értük! :(

Ad-Namah

2019. szeptember 14.

Lehet rá nyomdázni, sokáig tart, neon színe van, lemosni könnyű az előző homoklakkokhoz képest amit a moyra csinált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

A 715-ös rózsaszín kivételével az egész paletta hazajött velem 2 turnusban :-)
Először a kép jobb oldalán látható színek. 716, 717, 718, 719 :-)
Használat előtt fel kell rázni. Ezek a színek minimális csillámot tartalmaznak, szinte alig. Gyönyörű, élénk színek. Villám gyorsan száradnak. A kisujjamra a 711-est kentem hozzá 5. színnek.
Minden körömre más színt kenve szuper vibráló eredményt kapunk.
A másik széria, ami sok csillámot tartalmaz : 711, 712, 713, 714, 715.
715-ös szerintem nem élénk rózsaszín, így ő a boltban maradt:-)
714-es In Bloom narancs színt 2 üzletben vettem meg, ebből nem tudtunk vibráló színt rázogatni. Nekem mindkét üveggel kb. tégla narancs lett.
A többiek pedig olyanok, ahogyan látszik is az üvegben.
Nagyon gyorsan szárad mindegyik lakk.
Lemosása több időt vesz igènybe -eléggé ragaszkodik:-)
Mind a 10 körömre kenve a Pink Power és az Orange Love a legszebb (élénk pink, neon barack színek)
Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

A 715-ös rózsaszín kivételével az egész paletta hazajött velem 2 turnusban :-)
Először a kép jobb oldalán látható színek. 716, 717, 718, 719 :-)
Minden körömre más színt kenve szuper vibráló eredményt kapunk.
A másik széria, ami sok csillámot tartalmaz : 711, 712, 713, 714, 715.
715-ös szerintem nem élénk rózsaszín, így ő a boltban maradt:-)
A többiek pedig olyanok, ahogyan látszik is az üvegben.
Nagyon gyorsan szárad mindegyik lakk.
Lemosása több időt vesz igènybe -eléggé ragaszkodik:-)
Csak ajánlani tudom

egetoerika

2017. április 9.

Nyári nagy kedvencem, de azért néha télen is elcsábulok, amikor minden szürke, és mindenkin sötét színek vannak. Kifestem élénkre a körmöm (2-3 színnel), feldobok egy színes sálat, és oda a búskomorságnak! Tartós, olcsó. Legjobb ár-érték arány. Érdemes kísérletezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

clevergirl

2016. július 20.

Sunshine és Party Pinkben van meg nekem. Mindkettő gyönyürő színű, s ha nem egész nap a vízben vagyok, akkor elég tartós is! Egy véletlen folytán a sárgára a rózsaszín lakkot rákentem és szupi narancsszínt kaptam! Elég gyakran hordom azóta is így! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

csibike100

2016. április 6.

Nekem a 719 Power Pink árnyalat van meg. Igazi nyári szín, nagyon intenzív, szép színe van. Tartós és az ecsete is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

wiicktoria

2015. szeptember 1.

Kezemen épített köröm van,viszont a lábamon imádom festegetni.:D Ezt a drágát szereztem be orange love árnyalatban és imádom..:D semmi kopás,még tornacipőzés után sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

sminkimado

2015. augusztus 16.

Nekem az orange love van meg nagyon szép nagyon szeretem és viszonylag könnyen megszárad elképesztően gyönyörű ajánlom mindenkinek!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 16.

baba_girl_16

2015. július 15.

Nekem a Power Pink és az Orange Love van meg. Nagyon szeretem őket, a kedvenc körömlakkjaim. Annyira szépek és vidám a színük. Ráadásul gyorsan száradnak és tartósak is, úgyhogy megérdemli az 5*-ot. Lemosni kicsit nehézkes, de ez nem probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

kea

2015. június 23.

Nem tudom mi a neve, elképesztő rózsaszín, apró arany csillámokkal. Gyorsan mattra szárad, 5 napig lerobbanthatatlan. Sajnos utána is csak véráldozat révén :) Imádom, tuti, hogy veszek még néhány színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 23.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Styrene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.