Fit + Vital

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zazi, Módosítva: 2013. május 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. február 1.

Az én üvegemen az összetevők első helyén a parfüm áll.. még régebben vettem,alig használtam,pont az illata és a csípőssége miatt. Elolvastam az összetevőket,már meg is értettem,miért voltak ezek a problémák.
A dm-es már sokkal jobb,másabb az illata. 200ml-es flakonba cseppentettem kb 4-5öt,majd teleengedtem vízzel. Arclemosásra használom naponta többször,szeretem. A dm-esnek 5,ennek 1csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 1.

csemezb

2018. július 6.

Arcra használom, néha hígítva, néha nem. Nagyon szépen lenyomja a gyulladásokat. Én az illatával nem vagyok kibékülve, sajnos. Használtam már bikini vonalra is, hónaljra is.
Olcsó és nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Olcsó és nekem teljesen megfelel.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. július 18.

A kozmetikusom használja gyantázás után, mivel profi, ezért gondolom nem ok nélkül használja, olcsó, szerintem jó illata van és még soha nem gyullladt be semmim, ha ezt használta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 18.

mujerconfused

2015. december 18.

Nagyon olcsó a méretéhez képest, de megvan az oka, nem tiszta teafaolaj. Sajnos csak ez volt a Müllerben, ezért megvettem, eddig azonban nem rossz. Nem olyan erős, de éppen ezért nem is kell annyira higítani, a gyulladásokat ugyanúgy lelohasztja. Egyelőre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

feketesheep

2014. február 18.

Nagyon szeretem. Ha bármi gyulladás megjelenik a bőrömön ezzel szoktam lekenni. Néha kicsit csípheti a bőrt (van, hogy hidratálóval keverem, úgy kevésbé érződik), de hamar elmúlik ez az érzés. Én esténként szoktam lekenni például a kisebb pattanásokat, és reggelre szépen lehúzódik a gyulladás, és az erős "illata" is megszűnik addigra. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate