Müller

Ár:   600 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2021. március 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

"A habkő hatékonyan eltávolítja a bőrkeményedést és az elhalt szaruréteget a kezeken és a lábakon. Vízzel és szappannal együtt használva eltávolítja a bőrről a durvább szennyeződéseket, mint például az olaj-, a tinta- és nikotinfoltok."

6vilag

2021. április 25.

Azt hiszem 1. alkalommal azért kellett vennem, mert volt valami tyúkszem félém, és az oldat használata előtt a bőrgyógyász radírozást/reszelést ajánlott. Ezt találtam. Tökéletesen bevált. Azóta már a tyúkszem elmúlt, és már csak a talpam karbantartására használom. Szerintem tökéletes erre a célra (is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 25.