Müller

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2013. október 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

viewxy

2019. május 24.

Nagyon szeretem, teljesen elégedett vagyok vele. Az arcomra magában is használom és más olajba, vagy krémbe is az illata és a tápláló hatása miatt. Ez egy hatalmas adag, szerintem több mint egy éve vettem és a harmada még megvan, pedig használom elég sokat. Nagyon egyszerű, szép összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

nekoSX

2017. december 11.

Masszázsolajnak becézik, de arra speciel nem használható. Nekem nagyon fura, hogy olaj és nem csúszik a bőrön, még vizes bőrön sem..., ha keveset rakok alig bírom szétkenni, hogy ne csak a bőrt húzgáljam ide-oda, cserébe viszonylag jól felszívódik, ha sokat rakok belőle olajos réteg marad vissza. Az illata finom rózsa, viszont kár a parfümért az összetevőknél, talán lehetne kicsit drágább több rózsaolaj tartalommal. Mégis több flakonnal használtam már el, télen fürdés után jobban szeretem, mint egy testápolót, bőrszárazságra a lábszáraimon van olyan jó, mint a La Roche Posay Lipikar-ja.
A pumpás kiszerelés is ideális lehetne, ha 2-3 fújás után is jönne belőle normálisan és nem csak oldalt a kupakon csorogna lefele az "anyag". Kicsit minden olyan félmegoldásos ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 11.

tonic

2017. március 22.

Jó áron, szeretem a hatását, bár első összetevője jojoba,amit külön is használok..
Finom puha lesz a bőr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

Finom puha lesz a bőr

felicitas

2014. január 6.

Elsősorban az arcomra és dekoltázsra használom alkalmanként, de nagyon szeretem az illatát és hatását egyaránt. Nem okozott bőrproblémát, megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A pézsmarózsa olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emoillent, tonizáló és összehúzó hatású összetevő. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.