My Body

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalyka, Módosítva: 2015. december 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A növényi alma őssejt szérum a bőr saját őssejtjeit aktiválja, elősegíti az egészséges sejtosztódást, ezáltal csökkenti a ráncokat és küzd az öregedés látható nyomai ellen. A szérum gazdag hyaluronsavban és kollagénszintézist stimuláló,öregedésgátló C-vitaminban. Feszes, fiatal bőrképet,bársonyos, egyenletes bőrfelszínt eredményez, rendszeres használata fenntartja az őssejtek aktív működését a kozmetikai kezelések közötti időszakban is. PhytoCellTech™ Malus Domestica, Európai kozmetikai innovációdíjas hatóanyag, mely a legmagasabb hatásfokban juttatja a bőr mélyebb rétegeibe az almából kinyert őssejteket. Védi a bőr őssejtjeinek életét, késlelteti a bőrsejtek elhalását. Regenerálja az UV-fény, a stressz és a szennyeződések miatti bőrkárosodásokat. Ránctalanító hatása a lézerkezelések eredményeivel vetekszik. Az Apple Stem Cell szérum lehetővé teszi az arcbőr önmegújító képességét, képes feltölteni a ráncokat és fenntartani az egyesúlyt a bőrben. Segít visszaállítani a bőr szépségét, stimulálva a sejtek megújulását.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Hyaluronic Acid