Best of Beauty 2019

My Hsin-Ni

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mishil96, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletesen távolítja el a sminket és egyéb szennyeződéseket, sértetlenül hagyva a bőr természetes védőrétegét. Az aloe vera és az uborka kivonatnak köszönhetően a bőr selymesen puha és hidratált lesz. Az eredmény tisztább, rugalmasabb és tökéletesen tiszta bőr.

Sindy6

2019. június 7.

Teljesen korrekt kis arclemosó. Finoman habzik, szépen tisztít, nem irritál és nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

tara95

2017. október 5.

Régóta nézegettem, így boldog voltam, hogy megnyertem. Akciósan ezer forint körül van, akkor érdemes beszerezni, ugyanis abszolút luxus érzetű. Selymes, kemény habot ad, egy nyomás bőven elég az arcra, tisztít de nem szárít, double cleansinghez tökéletes. Eredeti árát valóban nem éri meg, de kimagaslóan jó termék, egy élmény használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

katx3

2017. március 23.

A Müllerben vettem, egy Gold Total Care Mask járt hozzá ajándékba. Mivel a maszkokat már régóta használom és nagyon szeretem őket, gondoltam, kipróbálom az arclemosóval együtt. A megnedvesített arcbőrömre viszem fel, nagyon lágy, krémes hab, nagyon jól esik a bőrömnek. A sminket önmagában nem viszi le, előtte mindig micellás vízzel törlöm át az arcom, és utána mosom át ezzel a habbal. Nagyon selymes, puha érzést ad a bőrömnek, de semmi extra, ehhez a teljesítményhez nagyon húzós a 3600 Ft... Az illata semmilyen, a parfümöt nyugodtan kihagyhatták volna.. Még nem használom régóta, de nem hiszem, hogy újraveszem, nincs hűha érzésem. A maszkok pedig továbbra is a kedvenceim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.