My Scheming

Ár:   $14   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 20 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2017. február 6.

Ár:   $14

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Anne74

2017. április 16.

Nincs tisztítandó felület, illetve mitesszer az arcbőrömön. Emiatt teljesen feleslegesen vásároltam meg.
Egyszer próbáltam...
Nem volt kellemetlen hatás.... sőt nagyon sokan dicsérik, a kozmetikusok ajánlják...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

Egyszer próbáltam...

souzanna

2017. április 6.

A black mast hype engem is elért, kolléganőmnek annyira megtetszett, hogy ő meg is vette, és miután elmondta a pozitív tapasztalatait én is belevágtam.

Fürdés és alapos arctisztítás után próbáltam ki:

1. az első szérum rettentően folyós, már majdnem víz állagú, nekem kicsit nehezen sikerült a megfelelő mennyiséget kinyomkodni és elkenni
2. a maszk nagyon sűrű, könnyen kenhető, ez meg is lepett. Nem volt különösebben vészes a felkenés.
3. az orromra, homlokom problémás részére, az államra és az arcomra kentem.
4. a száradási idő kb. fél óra volt
5. a leszedés..... nos.... úgy csináltam, ahogy javasolták, szépen alulről felfelé. Itt ki kell hangsúlyozni, hogy NEM vagyok egy hisztérika, de különösen az arcon elég fájdalmas volt. Nem azt mondom, persze, ki lehet bírni, de azért fájt. Rendesen.
6. Lehetséges, hogy csodálatos termékeket használok, és azok kicsinálják a bőrömről/bőr a miteszereket és egyebeket, de nekem SEMMI nem volt a maszkon, miután lehúztam.
7. Iszonyú bőrvörösséget okozott, utána (főleg az arcomon) egy órán át égő vörös volt.
8. A 3. lépéses esszencia egy sűrűbb, géles állagú cucc, nem esett jól a fájó bőrre felkenni.

Összességében elég csalódott vagyok, természetesen várni fogok, kipróbálom újra, hátha csak az első alkalommal én bénáztam vagy valami. De igáig ez egy vaskos 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Fürdés és alapos arctisztítás után próbáltam ki:

3. az orromra, homlokom problémás részére, az államra és az arcomra kentem.
4. a száradási idő kb. fél óra volt

nurdy

2016. január 26.

Már régóta használok fekete Biore orrtapaszt (japán változatot), amivel többé-kevésbbé meg voltam elégedve, bár sajnos vannak olyan részek amiket a tapasz nem ér el. Emiatt örültem, hogy van ez a maszk, így több helyen tudom használni és azokat a részeket is elfedi az orromon amiket a tapsz nem. Továbbá mindenhol csodaszerként emlegetik. Így nem volt mese megrendeltem... Nem mondom hogy rossz, de nem is vagyok tőle annyira elájulva, mint szerettem volna. Fontos, hogy pontosan kell követni a használati útmutatót, mert ha nem akkor hatástalan (sajnos először sikerült elrontanom :) ) plusz mindig lentről felfelé kell lehúzni a maszkot (ezt tudtam kivételesen, mert a tapaszt is így kell lehúzni) és fürdés után mindig sikeresebb a kezelés, nálam legalább is. Orromon visszi le a legtöbbet, utána a homlokról és végül az államról. Eddig háromszor használtam, de még van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Vitaminok: Panthenol

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.